Skocz do zawartości
faro666

Nietypowe zachowanie portów USB - Acer Predator G5

Polecane posty

Zdecydowałem się napisać na forum ponieważ brakuje mi już pomysłów co może być przyczyną, ale po kolei.

Pacjent: Notebook Acer Predator G5-793;

Parametry: i7-7700HQ, 8GB, 128GB + 1TB, 17,3" FHD, Windows 10 Pro v.1803 build17134.48;

Opis problemu: Notebook posiada 4 porty USB 3.0. Porty po lewej stronie obudowy działają tylko z urządzeniami USB 3.0  natomiast nie widzi urządzeń na USB 2.0 - myszki klawiatura, telefon, pendrive itp itd (tzn daje prąd ale nie wykrywa w Windowsie), porty po prawej stronie obudowy czytają wszystko bez problemu. Co ciekawe po podpięciu pod "wadliwy" port replikatora portów na USB 3.0 działa wszystko na USB 3.0 poza urządzeniami USB 2.0...;-/, "wadliwe" porty nie botują również w uefi urządzeń 2.0 a 3,0 już tak;

Zastosowane rozwiązania do tej pory: wszystkie możliwe warianty sterowników instalowane na czystym systemie, usuwanie / dodawanie w menagerze urządzeń, chipsetu i sterowników USB, 

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc, mi już skończyły się pomysły 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.