Skocz do zawartości
Mazur93PL

Nowy/Używany monitor WQHD - około 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje wymienić mój monitor (LG 23MP67VQ-P) na nowy. Czy za kwotę około 1000 zł można znaleźć dobry nowy/używany monitor WQHD 1440p?

Monitor głównie do gier, nie interesują mnie monitory 144Hz (chyba, że lepiej byłoby 1080p 144Hz niż 1440p 60Hz?). Nie gram w CS-a, LOL-a itp.

Zastanawiam się na tymi trzema modelami:
- AOC 25" Q2577PWQ
- Lenovo 27'' ThinkVision L27q-10 <- mój faworyt
- Dell 25" UltraSharp U2518D

Który z nich wydaje się lepszy? Czy lepszym pomysłem byłoby kupić, sprawdzić, ew. oddać? Czekam na propozycję. Pozdrawiam.

P.S. Grafika będzie wymieniona na GTX-a 1070. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, FxJ napisał:

Lenovo L27q-10 - tylko tak nie ma VESA, nie zamontujesz, zero regulacji wysokości oraz zasilacz nie jest wbudowany więc będzie się werlać pod biurkiem.

Acer K272HUL (UM.HX2EE.D01) - 949zł aktualnie ale jeszcze w grudniu 2017 był wyceniony na 1500zł (matryca AOC).

AOC Q2790PQU/BT - 1375zł będzie lepszy, jaki producent taka i matryca.

Lenovo - VESA mi nie potrzebna, mój obecny LG też nie ma regulacji, a zasilacz może się werlać pod biurkiem;

Acer - najtańszy 2560x1440, można przetestować, ew. zwrócić;

AOC - za drogi, chciałbym max 1200.

A czy (oprócz Lenovo i Acera) coś z tej listy https://www.morele.net/komputery/monitory-i-akcesoria/monitory-komputerowe-523/,1300,,,,,,p,0,,,,28246O893761,28249O991076,28248O!1820/1/ jest warte uwagi?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam U2515H i jestem z niego bardzo zadowolony. Dobry do gier i codziennej pracy. Sam kupiłem właśnie z outletu (powystawowy) i nie było z nim żadnego problemu.

Ostatnio zastanawiam się jednak nad zakupem jakiegoś 144hz do gier oraz drugiego 4k do pracy więc jeśli byłbyś zainteresowany to mogę Ci tego sprzedać. Stan wg mnie bardzo dobry - przynajmniej przy codziennej pracy nic mi w nim nie przeszkadza. 

Jeśli byłbyś zainteresowany to pisz, do obejrzenia w Krk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...