Skocz do zawartości
Misio38

Jaki smartfon kupić do 600-700 zł. Lepiej 600 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Wymagania:

- 2 GB RAM lub więcej

- bateria 4000mAh

- dual sim ( może być hybrydowy)

- 32 GB pamięci jeśli dual sim jest hybrydowy i nie ma slotu osobnego na kartę pamięci

- 16 GB jeśli dual sim nie jest hybrydowy

- najlepiej brak nakładki producenta na system bo i tak używam Microsoftu, a szkoda by zajmowała dodatkowe miejsce w pamięci telefonu

- ważne: USB OTG z obsługą DAC-a dla słuchawek

Najlepiej zmieścić to wszystko w 600 zł.

Z góry dzięki.

Edytowane przez Misio38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Asus spełnia twoje wymagania.599 złotych.Darmowa wysyłka do paczkomatów

http://allegro.pl/asus-zenfone-3-max-zc520tl-3-32gb-lte-dual-sim-hd-i6872019370.html#shippingInfo

Albo ten Xiaomi.599 złotych+8.60 za przesyłkę

http://allegro.pl/smartfon-xiaomi-redmi-4x-32gb-dual-sim-lte-gold-i6974816111.html

 

Edit.Na ceneo taniej je kupisz jak coś :-)

Edytowane przez Kronan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym dopłacił do Xiaomi Note 4, do wyrwania za około 650zł masz 8 rdzeni (Snap 625) i co ważne w niższym procesie niż powyższe, 3gb ramu, 5,5" ekran i baterie 4000, sam chce go kupić i w tej cenie chyba bez konkurencji, oba powyższe mimo że to dobre telefony to jednak słabsze

Edytowane przez Garfield^
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że Xiaomi Note 4 lepszy a 50 złoty więcej to nie wiele :-)

 

Edit.5,5 calowca niektórym osobom trudniej obsługiwać.Ale jest to bardzo osobista przypadłość i  nie jest to żadna reguła.

Edytowane przez Kronan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2018 o 13:15, Misio38 napisał:

A czy te wymienione wyżej modele będą lepsze od P8lite którego mam nieprzyjemność mieć teraz? Pomijając brak otg w nim?

Zdecydowanie tak. Xiaomi Redmi Note 4 zaoferuje w zasadzie 2 razy lepsze podzespoły od Twojego aktualnego telefonu oraz dwa razy pojemniejszą baterię. W budżecie, którym dysponujesz nie znajdziesz niczego lepszego od Note 4 łączącego płynność działania z żywotnością baterii. Mówimy o wersji 3/32, jednak gdybyś był gotów na dopłatę ok. 50 zł  (do budżetu) to za 750 zł możesz już znaleźć wersję 4/64 i zapewnić sobie spokój z wydajnością na kilka sezonów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajność jest mi niepotrzebna. Nie używam telefonu do niczego więcej jak telefonowanie itp, muzyka, jakiś pdf, budzik itp. Kilka aplikacji zainstalowanych. Ma mieć otg z obsługą dac-ów, 32 GB pamięci i sporą baterię. Procesor i RAM zasadniczo nieistotny. 2 GB zupełnie starcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi cenami to aż tak różowo nie ma, sam chcę kupić note 4 3/32Gb i o ile czasem pojawia się za 650zł to z reguły cena w normalnym sklepie oscyluje w granicy 730-750zł. Oczywiście są i oferty za 600zł z gwarancją producenta... Kwestia czego ty oczekujesz? Bo ja np wolę dać tą stówkę więcej i mieć spokój przy ewentualnych naprawach

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie cenowo lepiej wygląda Xiaomi Mi A1, można znaleźć w dużych sklepach internetowych za 750-800 zł. Hardware w zasadzie taki sam jak w Note 4, posiada nieco słabszą baterię, ale będąc nieobciążonym nakładką w testach wypada nie aż tak bardzo gorzej, no i tutaj już naprawdę przyzwoite foto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...