Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marksman

Seagate 3TB Expansion Portable 2,5

Polecane posty

Cześć,

zamówiłem Seagate 3TB Expansion Portable 2,5 w gorącym strzale za 359zł - warto?

Dysk będzie podłączany średnio raz na tydzień, żeby przerzucić dane (filmy, zdjęcia). Będę również na nim instalował gry bo na lapku 256GB SSD jest ciut mało.  Gram rzadko (raz na 2 tygodnie jeden wieczór) bo czasu mało ;)

Pytanie czy w ogóle ten dysk kupować bo wybrałem opcję z płatnością przy odbiorze w salonie- mogę jeszcze się wycofać. Nie jest to jakiś totalny szajs?

Nie jest to szajs. Jako magazyn stacjonarny, ewentualnie do łapka na biurku jak najbardziej ok. Tylko z hdd bym nie próbował sztuczek typu na kolanie w autobusie, bo jak się obsunie i stuknie to wiadomo jak to z HDD.

Seagate w 100% stacjonarnie bo zwolni mi się WD Passport Ultra 1TB w razie potrzeby :) Ale tego WD-ka też będę rzadko zabierał w teren bo trzeba się z jak z jajem obchodzić ;)

Czyli brać?

Brać, ale to czy nie zepsuje się mimo właściwego traktowania 2 tygodnie po gwarancji tego nikt Ci nie powie. To może się stać i z WD i z Lacie.

Awaryjność bardziej zależy od sztuki. Ale jeśli masz środki i się przyda, to pewnie czemu nie. Ostatni GB wychodzi też odrobinę taniej ;)

Chyba 3TB wychodzi ciut taniej w przeliczeniu na GB i przy tym zostanę :) W zasadzie nawet 2TB by mi styknęło...

Edytowano przez Marksman

2 godziny temu, Marksman napisał:

Chyba 3TB wychodzi ciut taniej w przeliczeniu na GB

359zł za 3TB = 119,67 zł za TB

469zł za 4TB = 117,25 zł za TB

... taniej w przeliczeniu na MB/GB/TB wyjdzie wersja 4TB.

Aha ;)

Kurde, trochę się boję tego Seagate'a... Zawsze miałem Samsungi oraz WD i nigdy, żaden dysk mnie nie zawiódł...

Na innym forum odradzają mi tego seageta, może lepiej brać Toshiba canvio basics 2tb za 295zł? Ma lepsze opinie...

PS. Seagate 4TB w sumie jest nawet za 448zł więc tylko 89zł dopłaty względem wersji 3TB...

Edytowano przez Marksman

I dobrze prawią bo najnowsze serie padają na morgi... 

WD Hitachi Toshiba . 

Teraz mam okazje kupić  Seagate 4TB Backup Plus USB 3.0 srebrny STDR4000900 za 429zł...

To samo pytanie, warto ;) ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.