Skocz do zawartości
Kowalowy

Karta graficzna do i3 4330

Rekomendowane odpowiedzi

i3 4330 to procesor porównywalny do G4560, z którym GTX 1050 Ti dobrze współgra, możesz sprawdzić na youtubie.

imho warto wziąć 1050 Ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz brać GTX 1050 Ti 4 gb za 800 ale weź pod uwagę ze to GPU jest warte 600 złotych.Tyle chodziły swego czasu.Moim zdaniem szkoda płacić puste 200 złote za tą kartę teraz.Ja kupiłem jako przejściówkę GTX 1050 G 1 2 gb i ona depcze po pietach zwykłej 1050 Ti.Zapłaciłem 580 złotych 10 miesięcy temu.Na razie raz tylko wpadło na grze że ma za mało tego ramu.A tak to spoko karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Ram mam 4gb ddr3 1600mhz i dokupie jeszcze 4 lub 8gb. A że ta karta jest mniej warta to wiem, bo kumpel niedawno kupił i mówił, że jakiś czas temu sporo tańsza była. Ja kompa bede do kupy składał mniej więcej za miesiąc, ale czy się coś zmieni? Myślałem też żeby całkiem zmienić platformę i złożyć jakiś zestaw z nastawieniem na oc procesora bo lubię się tym bawić a nigdy nie miałem procka z odblokowanym mnożnikiem więc możecie polecić jakiś zestaw procek+ mobo + chłodzenie, zasilacz mam Antec Vp500 więc jeżeli chciałbym takowy zestaw pod oc złożyć to i jego raczej powinien zastąpić jakiś mocniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...