Skocz do zawartości
Gość Krzysiek

Z370 killer SLI - pytanie / problem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek

Cześć wszystkim,

Piszę z drobnym pytaniem skierowanym przede wszystkim do posiadaczy następującego mobo: ASRock Z370 Killler SLI.

Otóż wczoraj po raz pierwszy w życiu złożyłem swój komputer. 
Byłem w ogromnym szoku, kiedy przy pierwszej próbie komputer wstał. Wykrył oba dyski, sygnał przekazał do monitora, szybka instalacja Windowsa zakończona powadzeniem. Ogólnie nie marzyłem o tym, że wszystko pójdzie tak sprawnie. (no relatywnie sprawnie, bo operacja trwała pewnie x5 w porównaniu do doświadczonej osoby)

Nie zmienia to faktu, że płyta główna pulsuje na czerwono. Może to wynika z moje niewiedzy ale czerwony nigdy nie brzmi jak dobry znak :). Próbowałem znaleźć jakieś info w googlu na ten temat, ale wszyscy odsyłają do instrukcji płyty głównej, gdzie niestety nie mogę znaleźć żadnego info na ten temat.

Dodam, że temperatury są w porządku <40 C. Komputer przy włączaniu nie wydaje żadnych dźwięków. Wykrył obie kości ramu, które udało się wrzucić na 3200 na profilu XMP. wszelkie zewnętrzne wyjścia działają. 
Tylko to złowrogie migotanie na czerwono...

Czy ktoś z posiadaczy tej płyty spotkał się z podobnym problemem?
A może ta płyta tak ma?

ew. Czy istanieją jakieś narzędzia diagnostyczne, które pomogą mi zlokalizować problem

Z góry dziękuję,
Krzysiek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...