Skocz do zawartości
nimothan

Mozilla a zacinanie się kursora myszy. POMOCY:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Kupiłem sobie niedawno laptopa
https://www.x-kom.pl/p/434852-notebook-laptop-156-acer-nitro-5-i7-7700hq-8gb-2401000-win10-gtx1050ti.html

i w sumie wszystko działa ok oprócz jednej rzeczy - włączając mozille myszka mi się przycina - zawiesza się kursor na chwilkę i rusza dalej i za chwilę to samo - dzieje się tak przy włączaniu mozilli + potem przy uruchamianiu nowej karty. Odinstalowałem zainstalowałem nie pomogło. Odinstalowałem potem cclinerem wyczyściłem i zainstalowałem ponownie i dalej [beeep].
Jest to irytujące na maxa - touchpad tak samo reaguje.

Jest to o tyle dziwne że np na microsoft edge tego nie ma. Na chromie jest tylko bardzo male przycięcie podczas uruchamiania a potem nie występuje. Jest jakiś sprytny sposób na to? dodam tylko tyle ze biosa i chipset zainstalowałem najnowszego z strony acera. i windowsa mam oryginalnego + update robiony do najnowszej wersji.

Jakieś sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bogvel

A tak na próbę wyłącz akcelerację sprzętową w firefoxie (przyspieszenie sprzętowe w zaawansowanych opcjach). Tak samo w ustawieniach chrome jest to do odznaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...