Skocz do zawartości
nimothan

Mozilla a zacinanie się kursora myszy. POMOCY:(

Polecane posty

Witam
Kupiłem sobie niedawno laptopa
https://www.x-kom.pl/p/434852-notebook-laptop-156-acer-nitro-5-i7-7700hq-8gb-2401000-win10-gtx1050ti.html

i w sumie wszystko działa ok oprócz jednej rzeczy - włączając mozille myszka mi się przycina - zawiesza się kursor na chwilkę i rusza dalej i za chwilę to samo - dzieje się tak przy włączaniu mozilli + potem przy uruchamianiu nowej karty. Odinstalowałem zainstalowałem nie pomogło. Odinstalowałem potem cclinerem wyczyściłem i zainstalowałem ponownie i dalej [beeep].
Jest to irytujące na maxa - touchpad tak samo reaguje.

Jest to o tyle dziwne że np na microsoft edge tego nie ma. Na chromie jest tylko bardzo male przycięcie podczas uruchamiania a potem nie występuje. Jest jakiś sprytny sposób na to? dodam tylko tyle ze biosa i chipset zainstalowałem najnowszego z strony acera. i windowsa mam oryginalnego + update robiony do najnowszej wersji.

Jakieś sugestie ?

A tak na próbę wyłącz akcelerację sprzętową w firefoxie (przyspieszenie sprzętowe w zaawansowanych opcjach). Tak samo w ustawieniach chrome jest to do odznaczenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.