Skocz do zawartości
SirMichael

Monitor 144Hz, mrygający czarny ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedł do mnie nowy monitor, podłączyłem go kablem HDMI. Mam podpięty jeszcze drugi monitor kablem DP. Ten pierwszy też bym podpiął DP, ale kabel jest za krótki 

Na początku obraz znikał  nawet na pulpicie jak na chwilę ustawiłem 144hz, zmieniłem więc odświeżanie do 120 Hz i ustało.  Niektóre gry działają normalnie a niektóre też mają problem mrygania a raczej chwilowego znikania obrazu. Strasznie to przeszkadza, jak mogę temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Setnik said:

Jaka karta graficzna i jakie monitory. 

ahh wybacz wydawało mi się, że napisałem.

Ten nowy monitor to MSI Optix MPG27CQ Curved i ten mruga czasami a ten drugi to stary wysłuzony Dell U2415 i z nim nie ma problemów.

CPU:i7 4790K Cooler:Be Quiet Dark Rock 3 MoBO: ASUS Z97 Pro Gamer RAM: 2x 8192MB 2400MHz HyperX Savage CL11 GPU: Gigabyte GTX 980 Ti G1 SSD: Crucial MX200 250GB HDD: WD 1TB 7200obr. 64MB BLUE PSU:XFX Black Edition 650W Case: Phanteks Enthoo  

Edytowane przez SirMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Setnik said:

A więc max to dla tej karty 120MHz , 144MHz jest dla kart obsługujących Adaptive Sync.

120hz też spoko :)

Tylko, że przestawiłem na 120Hz i też jest to samo. Fifa, The surge normalnie chodzą a bf1 już nie. Czy może to byc wina tego, że podpiąłem go na razie kablem hdmi?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...