Skocz do zawartości
bpjl

Huawei B528s-23A - jak wejść w konfigurację?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Czy ktoś wie jak wejść w konfigurację routera Huawei B528s? Po zalogowaniu się na adres 192.168.8.1 dostaję tylko kreator szybkiej konfiguracji gdzie mogę ustawić SSID sieci, nowe hasło dostępu do routera i sposób aktualizacji. 

Jak dostać się do bardziej zaawansowanych ustawień? Chciałbym choćby zmienić hasło do WIFI. 

Pamiętam że jakiś router Netii miał tak że trzeba było logować się innymi danymi niż admin/admin i wtedy był dostęp do pełnej konfiguracji. Może tutaj jest tak samo? Niestety nie potrafię znaleźć tego w sieci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto naklejka i efekt logowania. Teraz posłużę się cytatem:

Cytat

Chcesz powiedzieć, że ten obiekt znajduje się w zasięgu mojego wzroku? Pokaż go, to palcem, bo chciałbym uwierzyć, że śnię.

 

IMG_20180627_104554.jpg

Przechwytywanie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, radiergummi napisał:

Co się dzieje jak przejdziesz ten kreator do końca?

Router pozostaje w takim stanie jak widać na zdjęciu. Wszystko działa ale nie ma dostępu do żadnych ustawień.

2 minuty temu, radiergummi napisał:

Co się dzieje gdy naciśniesz niebieski przycisk Ustawienia?

Kompletnie nic.

 

2 minuty temu, radiergummi napisał:

Co jest napisane w zakładce Pomoc?

Opisywane są poszczególne działy i funkcje konfiguracji do której nie mam dostępu :P

Dowiedziałem się że prawdopodobnie coś namieszało się w sofcie urządzenia. Nie jest to mój sprzęt więc najpierw dowiem się czy jest on jeszcze na gwarancji. Jeśli tak to niech właścicielka zaniesie go do operatora i niech on się martwi. A jeśli nie to podejmę się takiej zabawy - http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=52451

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, radiergummi napisał:

A na telefonie zainstalowałeś aplikację Huawei HiLink?

Nie i nie mam zamiaru. Jakąkolwiek konfigurację przeprowadzałem z poziomu komputera podłączonego kablem. Zawsze było dobrze i tak ma zostać. Po prostu jestem tradycjonalistą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...