Skocz do zawartości
Sztof

Fotel do biurka i zarazem do PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Myślę nad kupnem fotelu ergonomicznego/biurowego/materiałowego (wszystko co NIE jest gamingowe/w stylu kubełkowym) do biurka za ok. 1000zł (+/-) i myślałem nad tą pozycją https://allegro.pl/fotel-ergonomiczny-biurowy-obrotowy-v-dynamic-i7152985874.html, ktoś ma może rozeznanie w tych fotelach i wie czy jest coś dobrego w okolicach tej ceny? Na YT wg recenzji 1 Youtubera, nie wypadł aż tak dobrze, jak myślałem.
Ogólnie fotel ma być czarny, plus ma mieć regulowane podłokietniki boki/góra-dół. Tak to oczywiście wygoda. 
Za jakiekolwiek sensowne pozycje byłbym wdzięczny.

Dzięki z góry.

P.S: Nie chcę Markusa, na dodatek nie spełnia punktu o którym wspomniałem.
 

Edytowane przez Sztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa CI bez problemu, nie trzeszczy, nic nie lata luzem etc?

Dodatkowo, od kiedy go masz dokładnie? :)

 

down: Ok :)

Edytowane przez Sztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie poszukuję ostatnio jakiegoś fotela i ostatnio coraz bardziej skłaniam się do Kulik Systems Elegance / Galaxy. Aczkolwiek to jest około 1500 zł i nie ma go nigdzie stacjonarnie żeby przetestować. Jakbyś znalazł coś ciekawego to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sztof napisał:

Wszystko działa CI bez problemu, nie trzeszczy, nic nie lata luzem etc?

Dodatkowo, od kiedy go masz dokładnie? :)

Nie, wszystko jest ok.

Po długim weekendzie majowym do mnie dotarł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2018 o 12:49, kingdeimons napisał:

Też właśnie poszukuję ostatnio jakiegoś fotela i ostatnio coraz bardziej skłaniam się do Kulik Systems Elegance / Galaxy. Aczkolwiek to jest około 1500 zł i nie ma go nigdzie stacjonarnie żeby przetestować. Jakbyś znalazł coś ciekawego to daj znać.

Spoko, chcę się wybrać niedługo też do fotelewarszawa.pl i zobaczyć co tam jest ciekawego.

 

Dnia 29.06.2018 o 17:29, stivo napisał:

Nie, wszystko jest ok.

Po długim weekendzie majowym do mnie dotarł.

Dobrze wiedzieć, mógłbyś mi cyknąć foty?

Dnia 29.06.2018 o 20:46, sysadmin napisał:

Dlaczego nie chcesz kubełkowego?

Ja miałem w jednej z firm DX-Racer, o taki: klik Przyznam, że lepszego nie miałem.

Po wakacjach kupuję właśnie taki.

 

Eko skóra (pocenie się, przyklejanie się do fotela w lato, z czasem ścieranie materiału), komfort, jakość, wszystko na jedno kopyto, fotele w nazwie z 'gaming' +500zł do ceny

Opinię opieram na swoich doświadczeniach i recenzjach tego YouTubera który zrecenzował (https://www.youtube.com/user/Ziemniakization/videos - do odnalezienia pojedynczo; nie ma playlisty) chyba z 10 foteli kubełkowych (gamingowych) i trochę daje to do myślenia. Dodatkowo będzie robił podsumowanie.

Edytowane przez Sztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...