Skocz do zawartości
tyranxp

Jakie słuchawki inne niż Creative Fatality HS-800 pod względem głośności

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy mógłby ktoś poradzić jakie słuchawki wybrać pod względem dużej głośności niż obecnie używanego Creative Fatality HS-800?

Zastanawiam się nad kupnem modelu CREATIVE Sound BlasterX H3 i nie wiem jak z tą głośnością. Czy są lepsze od tego obecnego używanego (HS-800) czy gorzej. Oczywiście nie mam nic przeciwko jak polecicie inny byle miał jak największą moc.

Obecnie słuchawki są podłączone do wzmacniacza FiiO E06 Fujiyama bez niego grają nieco ciszej. Po długim uzytkowaniu przestał działać prawy głośnik i raczej nie zdołam naprawić te kabelki. Gdyż są za cienkie (od strony prawego do głównego gniazdka) i praktycznie nie naprawialne ;(

Może to wam zabrzmieć dziwnie ale to są słuchawki dla osoby z niedosłuchem. Tak więc proszę was o wyrozumiałość. Duża głośność nie wpływa negatywnie u takich osób.

Pozdrawiam.

Edytowane przez tyranxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym wynioskujesz? Po 118 dB? Ale wiesz że nie zawsze tak jest. Dlatego dla pewności założyłem posta. Biorąc też fakt że to są zamknięte słuchawki a to też jest ważne.

Szkoda, że nie ma już modelu Sound Blaster Inferno. Ta sama wersja co HS-800 ale wyższym dB i do tego inny wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...