Skocz do zawartości
Gość tom790

Gdzie kupić najtaniej laptopa MSI GP63 lub odpowiednik z takimi samymi parametrami?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tom790

Witam wszystkich. Orientujecie się może, gdzie najtaniej mogę kupić laptopa MSI GP63 i7-8750H/16GB/1TB+240 GTX1060? Koniecznie na fakturę VAT 23% polską. Najlepsza cena, jaką mi się udało znaleźć jak na razie, to 5849,00 zł na x-komie. Kupuję laptopa dzisiaj. Pomocy szukałem już na Pepperze, ale mnie do was odwołali . Jeśli ktoś ma coś tańszego z tą samą specyfikacją lub lepszą, bardzo chętnie przyjmę!

Niestety PC nie wchodzi w grę, pomimo faktu, że byłby o wiele wydajniejszy za tę samą cenę. Tak samo kombinacja PC + laptop, interesuje mnie sam, jak na wydajniejszy laptop.

Mam dysk SSD SATA 480 GB, więc tylko M.2 240 GB potrzebuję, ale laptop ma mieć miejsce na drugi dysk - ten wspomniany SATA.

Potrzebuję minimalnie takich parametrów, jeśli da się coś tańszego znaleźć:

- Matryca matowa 15,6”
- Intel core i7-8750H (lub jeśli AMD coś ma to też spoko)
- GTX 1060 (nie 1050, nie 1050Ti)
- RAM 16GB
- waga nieistotna
- Miejsce na dysk SATA (mam własny SSD 500 GB)
- Dysk M.2 240GB
- napęd DVD nieważny
- kwotę chcę przeznaczyć jak najmniejszą .
- Nowy lub powystawowy
- sam laptop, wszystko inne mam. Może jedynie ewentualnie ktoś mógłby polecić podstawkę chłodzącą jakąś? (mam Cooler Master Notepal A200)
- używać go zamierzam tak minimum przez 3 lata
- z innych sprzętów to mam jedynie laptopa Lenovo G510 - RAM zwiększony do 8GB, a HDD 500 GB zmieniony na SSD 500 GB
- przymierzam się do zakupu dzisiaj
- czas pracy na baterii w ogóle nie jest dla mnie ważny
- Liczy się dla mnie wydajność, a nie jakość wykonania lub marka.
- Matryca 1920x1080 FullHD
- Nie rozważam pracy na zewnętrznym monitorze
- Gwarancja dla mnie ważna nie jest
- Fajnie by było, jakby była podświetlana klawiatura - dopłacić do niej jestem w stanie 150 zł.
- Głośniki nieważne
- Aktualnie rozpatrywane modele: MSI GP63, a wcześniej Acer Predator Helios 300 i ASUS ROG Strix GL503 Hero Edition
- Windowsa mam własnego, kiedyś kupiłem legalnie Windowsa w wersji BOX na mojego starego peceta.

Jestem nowy, więc jeśli coś jest źle, to poprawię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...