Skocz do zawartości
Danny10010

Laptop do ~3200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam fajnego laptopa do pracy czasem również lubię odpalić jakaś mniej wymagającą grę. Windowsa aktualnie posiadam więc może być bez niego. Fajnie by było gdyby udało się coś z SSD znaleźć - chociaż żeby się system zmieścił. A co to ekranu myślę że 15' będzie wystarczające. Na laptopie głównie będę programować (Visual Studio (.net), docker)

Myślałem nad:

Dream Machines G1050-15PL17 - imo bardzo ciekawa opcja jak dla mnie tylko pierwszy raz widzę taką firmę i właśnie tutaj pojawiają się wątpliwości - może mi coś o nim powiecie?

MSI PL62 i5-7300HQ/8GB/1TB MX150

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, FxJ napisał:

Kiedy planujesz kupować?

A po co są w laptopach sloty M.2 montowane, jak nie na dyski SSD własnie. Chcesz dysk SSD dobry samodzielnie go dokup, dyski PCIe NVMe nawet nie są montowane w tej cenie.

Planowałem zakup w tym tygodniu.

Laptop głównie używany będzie w domu. Dysk jak tak mówisz - bez problemu mogę dokupić w późniejszym terminie więc sam HDD na razie by wystarczył tylko aby była możliwość rozbudowy o SSD.

Edytowane przez Danny10010
Dodałem pare faktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2018 o 19:59, FxJ napisał:

Czyli nadal nic nie przekazałeś.

Ten ma okrojonego GTX z 4GB GDDR5 do 2GB.

https://www.purepc.pl/notebooki/test_omen_by_hp_15_czy_gtx_1060_i_120_hz_graja_do_tanga
(tylko wersja zGTX 1060 mają matryce 120Hz)

Z takich ciekawszych promocji to HP OMEN 15-ce008nw (2BR99EA) tylko musisz załatwić voucher.

Nie wiem co więcej mógłbym powiedzieć.

Ten omen mi się spodobał aż załatwiłem sobie voucher na niego. Wiesz może czy bez problemu można dokupić do niego SSD? Szukałem na kilku stronach i nic nie pisze o tym.

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FxJ napisał:

Słabo szukasz, ma slot M.2 obsługujący dyski NVMe nawet, w biosie ma opcje ograniczenia ładowania baterii też.

No na telefonie niezbyt wygodnie się szuka czegokolwiek.

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...