Skocz do zawartości
MatthewCain

Tania płyta główna (lga1155/lga1151)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Składam sobie komputer z używanych części, dyski zasilacz obudowa- na lata, ale juz mobo+cpu+ram nie(chce połączyć tanią i5 z jakimś mobo i tanimi ramami ddr3, a w niedalekiej przyszłości(około rok) je wymienić. Pytanie- https://allegro.pl/plyta-glowna-dell-790-sff-socket-1155-d28yy-amso-i7003147143.html . Czy tego typu płyty są bezpieczne? A jeśli nie to ile trzeba wydać na porządniejsze mobo(raczej bez oc).

 

Pozdrowionka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem tam i widać że ktoś kupuje te płyty.Bałbym się pojedynczej sztuki jako oferty.Masz 14 dni na jej oddanie jakby było coś z nią nie tak.Kupisz,zerkniesz czy nie ma przebarwień i napuchniętych  kondensatorów..Złożysz szybko PC i potestujesz.Jak coś zwracasz.Jedyny problem jak dla mnie to ewentualne problemy z biosami do takich biurowych rodzynków.Warto się upewnić w sklepie przed zakupem czy płyta wspiera twój procek i jaki ma ten bios wgrany.Najlepszy jak najnowszy oczywiście.A tak nie widzę czemu ta płyta miała by być zła.Pewnie są lepsze płyty od tego sprzedawcy(jakiś Asus za 209 złotych tam widziałem ale z 2x ram only) ale ta ma 4 banki pamięci więc pewnie dlatego ją wybrałeś.Przy tej cenie trudno w sumie wybrzydzać :-)

 

Edytowane przez Kronan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...