Skocz do zawartości
EmilOlb83

Asus ROG STRIX Z370-F GAMING brak podswietlenia RGB na plycie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć zakupiłem  2 dni temu płytę ASUS ROG STRIX Z370-F GAMING i nie działa podświetlanie RGB na płycie co możne być powodem tego? Na filmikach na YT zaraz po włączeniu świeci na rożne kolory a u mnie tego brak czyżby coś z płyta? W biosie funkcja RGB LED lighting jest niedostępna   

36815681_1761350680625320_8802135757725630464_n.jpg

rgb bios.jpg

Edytowane przez EmilOlb83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się tym bawiłem nie pomogło :-( program AURA w ogóle mi nie wykrywa płyty głównej a w biosie RGB LED LIGHTING nieaktywne :-(

aura1111.jpg

Edytowane przez EmilOlb83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta sama plyte. U mnie wszystko dziala od momentu wgrania aury i tam sobie moge zmieniac kolorki i pulsacje. Chociaz u mnie paski i wentylatory LED sterowane sa przez obudowe, od asusa dziala mi tylko podswietlenie tego radiatora kolo procesora, pod plyte nie mam podlaczonych zadnych podswietlen. Jaka masz wersje BIOS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wogole nie swieci ten radiator nawet aura go nie wykrywa a bios zaktualizowalem do najnowwzej wersji i tez nie pomoglo . Napisałem do asusa kazali zareklamować płytę dostane nową miałem widocznie pecha :) A powiedz mi przy składaniu kompa automatycznie te podswietlanie było włączane zaraz po 1 uruchomieniu kompa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz to nie pamietam, czy odrazu czy po wgraniu aury. Natomiast robilem reinstall win wczoraj i dopiero podswietlenie wlaczylo mi sie po wgraniu aury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...