Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
EmilOlb83

Asus ROG STRIX Z370-F GAMING brak podswietlenia RGB na plycie

Polecane posty

Cześć zakupiłem  2 dni temu płytę ASUS ROG STRIX Z370-F GAMING i nie działa podświetlanie RGB na płycie co możne być powodem tego? Na filmikach na YT zaraz po włączeniu świeci na rożne kolory a u mnie tego brak czyżby coś z płyta? W biosie funkcja RGB LED lighting jest niedostępna   

36815681_1761350680625320_8802135757725630464_n.jpg

rgb bios.jpg

Edytowano przez EmilOlb83

Obstawiam ErP o którym komunikuje sam opis na dole. To funkcja oszczędzania energii i musisz ją mieć wyłączoną żeby ledy odpalały.

Już się tym bawiłem nie pomogło :-( program AURA w ogóle mi nie wykrywa płyty głównej a w biosie RGB LED LIGHTING nieaktywne :-(

aura1111.jpg

A pokaż te opcje zarządzania energią w biosie.

Mam ta sama plyte. U mnie wszystko dziala od momentu wgrania aury i tam sobie moge zmieniac kolorki i pulsacje. Chociaz u mnie paski i wentylatory LED sterowane sa przez obudowe, od asusa dziala mi tylko podswietlenie tego radiatora kolo procesora, pod plyte nie mam podlaczonych zadnych podswietlen. Jaka masz wersje BIOS?

Mi wogole nie swieci ten radiator nawet aura go nie wykrywa a bios zaktualizowalem do najnowwzej wersji i tez nie pomoglo . Napisałem do asusa kazali zareklamować płytę dostane nową miałem widocznie pecha :) A powiedz mi przy składaniu kompa automatycznie te podswietlanie było włączane zaraz po 1 uruchomieniu kompa? 

Niestety teraz to nie pamietam, czy odrazu czy po wgraniu aury. Natomiast robilem reinstall win wczoraj i dopiero podswietlenie wlaczylo mi sie po wgraniu aury.

2 godziny temu, EmilOlb83 napisał:

Temat do zamknięcia problem rozwiązany :-)

To może byś napisał co zrobiłeś żeby został ślad na przyszłość 

Nowa płyta a okazało się ze wtyczka pod tą plastikowa obudowa była nie dociśnieta. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.