Skocz do zawartości
Szawel

Dźwiękówka + słuchawki do 2k łącznie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Ostatnio na K550 MKII albo K712 PRO zauważam niedobór mocy ze źródła. Dźwięk mi się "dławi" przy dolnym paśmie. Zwykle używałem głośników, ale kobieta mi truje, że głośno. Szukam więc "dobrego" zestawu do odsłuchu z granicach 2k PLN. Wcześniej miałem audiotrak Prodigy HD2, a potem Cube. Sprzedałem bo przeszedłem na odsłuchy studyjne pod AMP. Teraz muszę wrócić do systemu w miarę zamkniętego bo się z młodym budzą.

Polecicie coś pod K550 albo sprzedaż i inny układ?

Obrabiam jazz i klasykę. Czasem zdarzy się chałupnicze masterowanko jakiegoś metalu albo rocka.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Poszukaj jak najtaniej słuchawek MDR1AB.CE7.  Najbardziej podobają mi się w czarnym kolorze z czerwonymi akcentami. Kabel ma tylko 1,2m i nie wiem czy nie będzie dla ciebie za krótki. Nie dociskają mocno do uszu i dźwięk w otoczeniu może być słychać, ale jak chodzi o dźwięk i wygodę są rewelacyjne i można mieć je długo na głowie. Zobacz kartę dźwiękową  ASUS Strix Raid Pro (PCI-E). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie szukam karty do gier. Wystarczy mi dobre 2.0 bez potrzeby 7.1, leduf i pokrętełek.

Z tego co czytam, to największy sens ma powrót do Audiotraka albo AIM SC808, tylko nie wiem czy uda mi się dorwać gdzieś jeszcze tą drugą, bo na zabawki ze stajni Aune mnie nie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...