Skocz do zawartości
wiorec

Prośba o ocene tego zestawu (6tys)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Mam tutaj taki zestawik który ułożyłem za okolo 6tys zł. Nie jestem jednak specem od komputerów dlatego proszę was o weryfikacje. Nie planuje już zmieniać procesora, obudowy, grafiki oraz zasilacza. Największą niepewność mam co do płyty głównej. Ktoś mi mówił, że do takiego zestawu RAM powinienem wziąć o lepszym taktowaniu (3000MHz). Dodatkowo nie wiem jakiej firmy dysk SSD wybrac.

Obudowa: Corsair CARBIDE SERIES SPEC-OMEGA RGB ATX Tempered

Grafika: MSI Geforce GTX 1070 Ti ARMOR 8GB

Procesor: Intel Core i7-8700 Coffee Lake BOX

Płyta główna: MSI B360M PRO-VDH

RAM: HayperX DDR4 Fury Red 16GB/2666 (2*8GB) CL16

Dysk twardy: TOSHIBA P300 1TB SATA III

Zasilacz: Corsair TX550M CP-9020133-E

Dysk SSD: 120GB ale jaki?

 

 

Edytowane przez wiorec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.x-kom.pl/lista/oxql2yl59

i7 8700+16GB 3000MHz w Dualu+1070Ti ASUS

Proc 6 rdzeni/12 wątków z możliwością Turbo do 4.6GHz chłodzony cichym i wydajnym chłodzeniem od Thermalaight obsadzony na płycie głównej od MSI z podświetleniem RGB wraz 16GB RAM w Dualu wraz z 1070Ti od ASUSA z dobrym półpasywnym chłodzeniem wraz ze 120GB SSD na MLC z 1TB HDD zasilany zasilaczem 650W od Seasonica z ogromnym zapasem mocy zamknięty w budzie od Fractal Designe ze szkłem hartowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...