Skocz do zawartości
plastoid55

Komputer do 1000 bez grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam aktualnie zestaw Asus P8H61 m-le/usb 3.0 procesor i5 3570 grafikę 12GB DDR3 GoodRam 1333 i tak 1 pytanie ile jestem w stanie za te części zawinąć i czy próbować sprzedawać w całości czy wszystko oddzielnie prosiłbym o wycenę,2 sprawa mam 1000 zł plus to ile zawinę za resztę,potrzebna mi jest płyta główna(jakaś fajna z możliwościami rozbudowy)obojętne AMD/Intel,Ram-y,procek +obudowa,myślę zostawić grafikę(1050TI),zasilacz (XFX-450W ale kilkuletni)i dyski mam SSD/HDD chodzi mi głównie o zbliżającą sie premierę BFV bo BF1 strasznie ogranicza mi procek.Może ktoś ma propozycję rozbudowy opłaca się jakąś np.używaną i7 wrzucić i dobić do 16GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to i7 3770 powinien spełnić Twoje oczekiwania

i7 3770 + gtx 1070:

Spoiler

 

A tutaj filmik z i5 3570 i tą samą kartą:

Spoiler

 

 

i5 3570 będzie prawie cały czas chodziła na 100%, mogą pojawiać się ścinki, stuttering - na i7 tego nie powinno być. Pewnie u siebie coś takiego doświadczasz przy grze w trybie multiplayer.

Natomiast i5 8400 będzie w bf1 nieco wydajniejszy od i7 3770, a musiałbyś wydać mniej więcej tyle, ile zasugerował wyżej sdfl - ok 1500zł.

i7 3770 na alledrogo jest od około 400-500zł

Edytowane przez mrcszyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...