Skocz do zawartości
Macen11

Zestaw komputerowy z Komputronik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nie wiem czy to dobry dział ale opiszę moją wątpliwość a mianowicie jak to jest , składałem komputer w Komputroniku tylko osobiście nie przez internet i policzyli mi cały zestaw jakieś 600zl drożej niż przez internet, zestaw był za 10,5k sam piec, dzwonię na infolinie i mówię że dałem się po części "wyru.ać" i co z tą różnicą a oni mi mówią że ceny mogą się różnić w sklepie od cen w internecie na ich stronie (hahaha?) wtf? miał ktoś taki problem?

To co oni sprzedają na swojej stronie internetowej kartę za 2k a na miejscu po 2,5k i mają to w [gluteus maximus]?

 

Edytowane przez Macen11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W punktach ceny często są wyższe. Ostatnio kupowalem dysk przenośny za około 700 zl to stacjonarnie był droższy o około 50 zł. Oczywiście dowiedziałem się dopiero na miejscu. Wyjściem był zakup przez internet z odbiorem osobystym - wtedy cena internetowa tylko trzeba czekać (uporali się w godzinę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że masz na myśli że jakaś część do komputera jest tańsza tylko online właśnie.Bez tego płacisz więcej zwyczajnie.Pamiętaj że w necie trwa jednak dość ostra konkurencja z innymi sklepami.W sklepie na miejscu jesteś już sam na sam ze sklepem. I to jest ta różnica :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Złożyłem Ci bardzo dobry zestaw w X Kom-ie który również jest bardzo dobrym sklepem, ale zechciało Ci się kupować w Komputroniku na miejscu to masz. Na jakość komputronika złego słowa powiedzieć nie mogę, tylko na ceny i normalne jest to, że cena internetowa często jest niższa niż na miejscu w sklepie. Jest tak w wielu sklepach.

 

Edytowane przez pablo27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś prawdopodobnie przyjdzie komp zobaczymy jak to będzie wyglądać zwłaszcza że kurier drugi dzień go wozi na "pace" bo wczoraj nie zdążył dostarczyć a mówią że DHL to jedna z najlepszych firm kurierskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komputroniku jest to standard od kiedy pamiętam, a pamiętam ładnych naście lat wstecz, jednak zawsze gdy powoływałem się na cenę ze strony to nigdy nie robili mi problemu tylko po prostu zamawiali z opcją odbioru w sklepie i miałem po cenie z neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak piec dotarł w stanie nietykalnym, kable odpowiednio poukładane nic się nie ploncze oto tylko jakaś śróbka lata w tzw "piwnicy" albo jakiś kabel jak obudowa poruszam.

Już miałem odpalać a tu z takm niedowierzaniem patrzę a mój stary monitor jest na VGA a karta ma wejście na DVI-D i póki nie wymienię monitora to muszę lecieć po przejściówkę.

IMAG0064.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Do takiego kompa stary monitor na VGA sprzedaj, albo oddaj za darmo na Olx, lub ew. wystaw pod śmietnik i kup sobie nowy monitor w rozdzielczości minimum FullHD o przekątnej co najmniej 22-24``cale, lub większy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...