Skocz do zawartości
Aroux

[Obudowa] Corsair 750D vs BQ Pure Base 600

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie o wybor obudowy. W sklepie gdzie kupuje zestaw jest obudowa be quiet Pure Base 6 kosztuje 315 zl - i powiem szczerze ze ją sobie upatrzylem (tym bardziej, ze jest w zestawach PurePC)

Mają też obudowę Corsair Obsidian 750D Airflow za 550 zł. 

 

W zestawie bedzie i5 8600 z chlodzeniem bequiet dark rock 4 i grafika Gigabyte 1080 windforce wiec calosc do mniejszej obudowy bequieta spokojnie wejdzie. Pytanie czy warto doplacic te 240 zl do wiekszego Corsaira? Chcialem obudowe z lepszym stosunkiem ceny do jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka komputerów w Pure Base 600 składałem i brak oddzielonej komory zasilacza i dziwaczny montaż dysków 3,5" to jej największe wady. Ściąganie tego górnego panelu by nie połamać zaczepów to też nieprzemyślane rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, radiergummi napisał:

Kilka komputerów w Pure Base 600 składałem i brak oddzielonej komory zasilacza i dziwaczny montaż dysków 3,5" to jej największe wady. Ściąganie tego górnego panelu by nie połamać zaczepów to też nieprzemyślane rozwiązanie.

Dzięki bardzo za opinię. Kupuję zestawna fakture wiec faktyczna roznica w zakupie obudowy wyjdzie mi mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem obudowę Corsaira CORSAIR CARBIDE SERIES 300R WINDOWED COMPACT PC GAMING CASE i uciekłem od niej tak była kiepsko rozplanowana i wykonana.Oba boki zwichrowane i dopychane na kolano by je zamknąć.Zdejmowanie panelu przedniego bardzo trudne i męczące.Ten Osidian 750 jest mocno podobny Carbide 300 R.Z opinii użytkowników z którymi się zetknąłem bolączki obu obudów są bardzo podobne.A Osidian jest droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mialem 750D ale 900D i jesli w obu obudwach jest taka sama jakosc wykonania to omijaj je szerokim lukiem. Dosc spore - cos blisko 2mm - szpary miedzy elementami obudowy. Problem z domykaniem jednego boku obudowy i mimo sporej masy to dosc mocno sie to bujalo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...