Skocz do zawartości
Macen11

Problem z monitorem jaki kupic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam stary monitor z wyjściem z monitora VGA(15F) a kartom graficzną z wejściem DVI-I(M)(24+5)

Czy idzie kupić taki kabel gdzieś w rtv albo media ex?

Chodzi o to że potrzebuje go na wczoraj, będę wdzięczny za pomoc

Nie znam sie na tym zabardzo to spytam czy da sie starszy monitor podpiąć z VGA(15F) (takie mam wyjście od monitora) pod HDMI do karty graficznej?

mam na mysli ten adapter https://www.euro.com.pl/adaptery-i-przejsciowki/vivanco-42143.bhtml?gclid=CjwKCAjwp7baBRBIEiwAPtjwxKjdp7s5lUoTg6XTHdu0eE7kb7Cs83qawgAmR2jd15o4ZtnlLQDH3RoCjVMQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=COS7k5vhptwCFUUPGAodFX4K1g

 

Edytowane przez Macen11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przejściówka działać będzie ( choć ta, którą znalazłeś jest trochę droga),

https://www.mediaexpert.pl/przewody-komputerowe/kabel-hdmi-dvi-savio-1-5-m,id-499267?gclid=CjwKCAjwp7baBRBIEiwAPtjwxBGIcjdEzRUSSJ50guUJvMMhl5YyoUwXhtC2REBkdPeDzGMAl6ITjhoClVwQAvD_BwE

Nie wiem, czy w takim przypadku to rozwiązanie byłoby lepszej

Moim zdaniem, jeśli monitor jest aż tak stary, to warto by zaraz zastanowić się nad nowym, bo z doświadczenia wiem, że połączenie stary monitor+ dobra karta nie daje dużo przyjemności :)

pozdro

Edytowane przez M.Mountain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Podaj budżet jakim dysponujesz, to polecę jakiś dobry monitor. Najlepiej dopisz pod jakie gry i ew. inne zastosowania typu filmy, praca. Napisz też jaką Masz kartę graficzną, bo pomoże mi to oszacować ile fps dla danej rozdzielczości wyciągnie twój komputer w danej grze w którą grasz/masz zamiar grać. Na foto Widzę, że masz kartę Gaming, lub Gaming x od MSI, ale nie wiem jaka to karta w sensie 1060/1070, czy może 1080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

No to na grubo poleciałeś. Zobacz monitor AOC AG352UCG6 z linku poniżej. Ma matrycę MVA 35" 120Hz + G-Sync. To tegoroczny model. Tylko jak byś wpadł na pomysł szukać gdzieś po sklepach, to nie pomyl go czasem z zeszłorocznym modelem AG352UCG bez cyfry 6. Poniżej link do monitora w uczciwym sklepie. 

AOC AGON AG352UCG6 Curved 3399zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pablo27 napisał:

No to na grubo poleciałeś. Zobacz monitor AOC AG352UCG6 z linku poniżej. Ma matrycę MVA 35" 120Hz + G-Sync. To tegoroczny model. Tylko jak byś wpadł na pomysł szukać gdzieś po sklepach, to nie pomyl go czasem z zeszłorocznym modelem AG352UCG bez cyfry 6. Poniżej link do monitora w uczciwym sklepie. 

AOC AGON AG352UCG6 Curved 3399zł

Faktycznie ciekawa propozycja z 1,5k taniej, wezmę pod uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...