Skocz do zawartości
piter4fun

Sluchawki gamingowe -400-600zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje sluchawek zwlaszcza do gier jezeli jest dobra opcja z mikrofonem byloby mile widziane ale nie konieczne. Ogólnie bede kupywal w UK wiec amazon albo ebay ale cene podalem w zlotych 400-600 zl jak w temacie, zalezy mi na jakosci dzwieku ale równiez bardzo wazna bedzie wygoda aby sie tak nie grzaly, nie sciskaly glowy . To co mi przychodzi do glowy to sluchawki Corsair HS70 Wireless lub troche drozsze AKG K550 MKII Premium czy tez Creative aurvana live ale jest troche modeli I nie wiedzialbym które ...

Nie mam pojecia czy tak naprawde lepsza jakosc dzwieku maja faktycznie sluchawki na kablu, ale slyszalem, ze sa wygodniejsze bez kabla.. pozdrawiam

Edytowane przez piter4fun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam audio technica ath-ad500x i bardzo polecam. Lekkie, nie uciskają góry głowy bo mają specyficzny pałąk. Otwarte, więc jeśli nie checsz słyszec otoczenia albo zeby otoczenie nie wiedziało co sluchasz to odpadają. Dźwięk wg mnie bardzo dobry ale znawcą nie jestem to sie nie wypowiem głębiej. Mikrofonu nie ma ale ja mam najtańszy osobny za 20 zł przyczepiony do kabla i nie ma problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens kupowania słuchawek gejmingowych(czytaj gównianych) za takie pieniądze??Poszukaj normalnych słuchawek stereo firm, które robią słuchawki od lat a nie gejmingowych krzaków nalepiających swoje gejmingowe znaczki na bazarówkę z chin.

Te AKG niezłe, ale czy warto do grania wydawać tyle kasy? CAL miałem(mam) i jakość dzwięku całkiem, całkiem ale trwałość to porażka, sypie się wszystko od kabla poprzez pałąk do łuszczącego się materiału na muszlach.

Edytowane przez B@nita
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, B@nita napisał:

Jaki jest sens kupowania słuchawek gejmingowych(czytaj gównianych) za takie pieniądze??Poszukaj normalnych słuchawek stereo firm, które robią słuchawki od lat a nie gejmingowych krzaków nalepiających swoje gejmingowe znaczki na bazarówkę z chin.

Te AKG niezłe, ale czy warto do grania wydawać tyle kasy? CAL miałem(mam) i jakość dzwięku całkiem, całkiem ale trwałość to porażka, sypie się wszystko od kabla poprzez pałąk do łuszczącego się materiału na muszlach.

cos konkretnego kolego mozesz polecic, lub konkretne firmy ? tak jak napisałem głównie zależy mi aby były wygodne, nie grzały i jakość dzwięku do streamowania oraz oglądania filmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przejść się do sklepu, posłuchać kilku modeli i wtedy wybrać.Przy tych co podałeś , można znaleźć opinie o kiepskim plastiku na pałąku trzeba by samemu się o tym przekonać i sprawdzić.

Mam w sypialni jakieś tanie senki podpięte pod tv i naprawdę wiele przeszły, setki upadków, naciągnięć kabla i nic, zero śladów używania. Cal mimo, że uważałem na nie,nie przeżyły..totalny shit, stąd moja wrażliwość na te wszystkie nowe wynalazki, szczególnie gejmingowe cuda..

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, B@nita napisał:

Najlepiej przejść się do sklepu, posłuchać kilku modeli i wtedy wybrać.Przy tych co podałeś , można znaleźć opinie o kiepskim plastiku na pałąku trzeba by samemu się o tym przekonać i sprawdzić.

Mam w sypialni jakieś tanie senki podpięte pod tv i naprawdę wiele przeszły, setki upadków, naciągnięć kabla i nic, zero śladów używania. Cal mimo, że uważałem na nie,nie przeżyły..totalny shit, stąd moja wrażliwość na te wszystkie nowe wynalazki, szczególnie gejmingowe cuda..

sporo poczytałem i SKULLCANDY HESH 3 naprawdę ludzie sobie chwalą.. zamawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam swoje PIONEER DJ HDJ-X5 - nie "gamingowe" (tego pojęcia co do słuchawek nie bardzo szczerze mówiąc rozumiem). Kupiłem z racji nastawienia na muzykę ale nie audiofilsko rzecz jasna. Mam je ponad rok i bardzo sobie chwalę. W połączeniu z moją kartą SB X G5 (nie najnowszy model) grają bardzo dobrze. Dostaniesz bez problemu poniżej 400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...