Skocz do zawartości
PewneD

DELL T1500 umarł napięcie 115v a 230v czy spaliłem tylko zasilacz?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze z takim problemem kupiłem okazyjnie komputer Dell T1500, w firmie po podłączeniu pod DVI wszystko grało ale w domu musiałem posilłkowac się przejściem d display portu na VGA no i czarno brak obrazu. Także zacząłem szukać przyczyny przy ogarnieciu całej sytuacji zapomniałem że przestawiłem zwrotke na zasilaczu z 230v na 115v amerykańskie. Włączyłem kompa wentylatory pokręciły się chwilę i bum komp zdechł teraz nie reaguje na nic. Wyjąłem pamięci chciałem startować z samym procem dysk i karta też dołączona dalej nic dodam że nie było dymku nic nie strzelilo nic nie iskrzylo nie śmierdzi spalenizna po prostu komp nie reaguje głośniczek nie pika nic się nie świeci żadna dioda po podłączeniu zasilacza odpaliłem kompa bez proca bez pamięci z procem bez pamięci bez karty grafy z kartą z dyskiem bez dysku wszystkie opcje sprawdzone i nasuwa mi się pytanie czy poszedł sam zasilacz czy uwalił mobo albo coś jeszcze. Konfiguracja kompa Dell T1500 lga 1156 mobo xc7mm ram 16gb Samsung 1333 DDR 3 cl9 proc i7-860 grafa Ati FirePro V3750 zasilacz standardowy Od tego kompa 350w Bestec model atx0350p5wc help me!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...