Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiki123

Dedykowana karta Nvidia, pomimo starań nie chce działać.

Polecane posty

Witam,

Ostatnio kupiłam nowy laptop firmy, z dwoma kartami (Jedna zintegrowana rodziny Microsoft i dedykowana karta graficzna nvidia geforce 860M)

Zainstalowałam nowe sterowniki, sprawdziłam kartę w BIOSIE (jest włączona prawidłowo), system normalnie pokazuje kartę nvidi, jest włączona w menedżerze urządzeń i zgodnie z innymi poradnikami zmieniłam preferowany procesor do aplikacji na właściwy, mimo wszystkich podjętych czynności nie działa. W monitorze wydajności tej karty bez zmian jest 0%, podczas gdy wszystkie pozostałe komponenty pracują poprawnie. Gry działają na grafice zintegrowanej, przez co zamiast obiecanych 60 fps, mam ledwo 10 na najniższych ustawieniach.

Bardzo proszę o pomoc i dobrą rade. :)

monitorwyd.png

ust.png

skąd pobrałaś sterowniki?

możesz spróbować tej metody usunięcia obecnych sterowników DDU i jeżeli użyłaś sterowników ze strony NVIDIA, to możesz spróbować zainstalować sterowniki ze strony producenta laptopa 

Najlepiej podaj model laptopa

Edytowano przez sdfl

On 7/23/2018 at 7:43 PM, sdfl said:

skąd pobrałaś sterowniki?

możesz spróbować tej metody usunięcia obecnych sterowników DDU i jeżeli użyłaś sterowników ze strony NVIDIA, to możesz spróbować zainstalować sterowniki ze strony producenta laptopa 

Najlepiej podaj model laptopa

Stery powinny być zbunbdlowane w/z laptopem (na partycji bądź płycie.

Terraz pytanie - laptop gdzie kupiony: w jakimś salonie typu xkom, media* czy na portalu typu allegro,olx?

Jeśli to pierwsze to odsyłaj na gwarancję, jeśli to drugie to do skutku.

• Downvote 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.