Skocz do zawartości
shach

Zasilacz i obudowa do GTX 1050Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję w tym miesiąciu zrobić upgrade do mojego komputera i dokupić GTX 1050Ti lub 1060 jeżeli wystarczy mi kasy, oto specyfikacje:

 

Płyta główna:FM2-A55M-E33

Procesor:AMD Athlon II X4 750K 3,49 Ghz

Karta Graficzna:Palit Geforce GTX 650

Ram:8 GB DDR3

Zasilacz:Logic 500 (na obudowie zasilacza jest napisane MAX 485W)

Dysk:

Obudowa:Stara obudowa metalowa ze złym przepływem powietrza. (do wymiany, nie jestem nawet w stanie podać modelu)

 

Zasilacz znajduje się na tzw. "czarnej liście zasilaczy" więc martwie się że po prostu nie uciągnie nowej karty.(próbowałem na nim również podkręcić procka i po zwiększeniu zegara wyłaczą się komputer)  Proszę o poradę jaki zasilacz mam kupić, jeśli w ogóle muszę. Dodam że sprzęt jest stary aczkolwiek ten procesor daje radę nawet w grach typu GTA 5 czy Wiedzmiń 3 ( Dowód). Na wymianę całego sprzętu nie mam pieniędzy a budżet na kartę, procesor oraz obudowę to ok: 1500 zł. Dodatkowe pytanie czy karta GTX 1060 byłaby ograniczana przez ten procesor?

Edytowane przez shach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, goral2099 said:

Przy tym CPU, to chyba nawet 1050Ti nie rozwinie skrzydeł do końca.

Nie myślałeś o sprzedaży i kupnie jakiejś używki typu i5 drugiej lub trzeciej generacji?

Myślałem, ale wtedy musiałbym wymienić płytę główną, a nie mam kasy. Myślałem żeby sobie kartę graficzną na razie kupić a potem wymienie całą resztę jak już przestanie uciagąc gry.

Edytowane przez shach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...