Skocz do zawartości
Sroczka241

Kupno I modernizacja dwa Komputery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam pytania do dwóch zestawów komputerowych.

Komputer dla taty
Komputer ;1

Komputer obecny na procesorze AMD ATHLON 64 3200 s. 939 Idzie w odstawek bo modernizować się nie opłaca.
Przeznaczanie Multimedia internet stare gry plus możliwa modernizacji cena około 1000zł przyszłościowe dokupienie 4 GB ramu
Za cenę 1000zł mam taki zestaw gwarancja 20+ miesięcy czy opłaca się go kupić ?
-MSI B250M BAZOOKA + przypisany Windows 10
-Procesor Intel Pentium G4600 3.6GHz BOX
-COOLERMASTER G650M 650W MODULARNY 12V-52A 80+BRONZ(nie wszystkie kable modularne ale te co potrzebuje są )
 -Goodram Iridium Czerwona 4GB DDR4 Nowe
-Crucial 120GB 2,5" SATA SSD BX300 Nowe
-Sharkoon CA-M Aluminium Black Nowa
+ jakiś dysk na dane jakiś500Gb mam go na stanie

Komuter nr 2 Modernizacja

Komputer nr 2 Moj Który mam Czy jest sens jakiej modernizacji?
Komputer multimedia Internent filmy z naciskiem na  gry Gta V i BF1 chodzi to mi wystarcza Czy jest sens wymiany  czegoś ? Rozglądając się za czym nowym procesor i płyta główna ? Ale czy jest senes czy jeszcze Poczekać ?
-Płyta główna MSI H110I-Pro
-Pentium G4600 3.6GHz + Chłodzenie CPU Noctua NH-L9i
-Pamięć GoodRam IRDM DDR4, 2x4GB, 2400MHz
-Dysk SSD ADATA SU800 128GB SATA3
-Karta graficzna MSI GTX 1050 Ti Aero ITX OCV1 4GB GDDR5
-Cooler Master ELITE 110
-Dysk 2 TB-

Corsair Zasilacz CX550
W tym zestawie muszę pomyśleć o dysku bardzo szybkim m2 pod system np Dysk SSD Samsung 960 Evo 250GB bedzie dobrym wyborem ?  i dysku na dane  Dysk Western Digital Red, 3.5'', 4TB, SATA/600, 64MB cache czy one będą dobre czy się zmieszczą do tej obudowy Cooler Master ELITE 110  ?

 

I jaka Ewentualna rozbudowa Płyta Procesor tak przysłowiowo by chłodzie Chłodzenie CPU Noctua NH-L9i dało rade Procesor Intel Core i5-8400, 2.80GHz, 9MB, BOX+Płyta główna MSI B360M PRO-VDH Co sadzicie ? czy jest sens i na lata będzie czy coś nowego się za jakiś czas kryje ? Czy narzazie to co mam wystarczy ?

 

Z góry drinkuje za rade i sugestie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do drugiego zestawu zmiana procka i płyty opłaca się czy poczekać jeszcze ? zastanawiam się nad i 5 8400+CPU Noctua NH-L9i da rade  ?  tylko jaka płyta do obudowy Cooler Master ELITE 110 i by dysk na m2 ogarnęło prędkość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...