Skocz do zawartości
XFiBu

Laptop do gier do 6000zł

Rekomendowane odpowiedzi

1) Laptop będzie dla mnie,mam 20 lat,student. Prawdopodobnie na raty 

2) Może być bez Windowsa choć zawsze jest mile widziany

3)Rozmiar matrycy 15-17 cali. Waga nie jest bardzo istotna dla mnie

4)Dysk hdd plus ssd tylko na system. Na DVD mi kompletnie nie zależy 

5) Kwota to od 5000 do 6000 zł na sam laptop. Tylko nowe produkty wchodzą w grę. Obecnie mam pc z gtx 760, i5 4590,8gb ramu. Zależy mi laptop był jednak trochę wydajniejszy od obecnego sprzętu. Ten zestaw z monitorem i wszystkim innym przejdzie w posiadanie innych domowników. Zakup ma być dokonany w ciągu 3 miesięcy

6) Zależy mi na wydajności głównie. Długość pracy na baterii nie jest dla mnie bardzo ważna,wystarczy przeciętna. Co do jakości wykonania to też ją sobie cenię, ale na pewno nie tak jak wydajność. I jedna prośba. Uczulony jestem na te wszystkie agresywne stylistyki dla graczy,kocham minimalizm.

7) Rozdzielczość fhd. Miło widziany ips choć dobra matryca tn też okej. Obecnie mam aoc i2369vm i nie chciałbym by ekran odstawał od tego monitora.

8) Głównie dom,ale czasami będę go zabierał ze sobą, na terenie Polski. W domu też to będę często przemieszczał 

9) Gry najbardziej wymagające takie jak np Wiedźmin 3,oczywiście nie tylko,ale nie wiem czy jest sens wypisywać to wszystko

10) Tutaj kompletny standard,zwykła praca biurowa

12) Chciałbym mieć w tym lapku i7 8750H z gtx 1060

13)Tutaj nad dwoma modelami się zastanawiam. Pierwszy to ten asus 

https://www.x-kom.pl/p/434160-notebook-laptop-173-asus-rog-strix-scar-gl703gm-i7-8750h-8gb-1tb.html?gclid=EAIaIQobChMIgr32y_C_3AIVTbftCh0IdAujEAQYASABEgJHFPD_BwE

Drugi to hyperbook pulsar z15. Był u nas test tego laptopa. Wszystko dla mnie super bo ekran okej,klawiatura mechaniczna(mile widziana),tanio do tego i super dizajn. Tylko chłodzenie procesora mnie martwi niestety. Taki asus byłby wydajniejszy sporo przez to ,że ma lepsze chłodzenie? Głośność mi nie przeszkadza. Jakby ktoś miał ten sprzęt to bardzo proszę o opinie 

Ps:Za jakieś błędy bardzo przepraszam,mój pierwszy temat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

kolega wyżej ma rację, na poważnie nad nowym laptopem możesz się zastanowić dopiero kilka-kilkanaście di przed zakupem. Sytuacja na rynku się zmienia za 3 miesiące zupełnie coś innego może być na topie. Jeśli kupowałbyś teraz to polecam tego Hyperbooka:

https://bit.ly/2MePBAV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...