Skocz do zawartości
Shovel

Nowy zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :D 
Planuje wymiany wiekszosci czesci w moim PC, chcialem Was zapytac o opinie odnosnie zlozonego zestawu, jestem otwarty na uwagi dotyczace sprzetu gdyz sam nie jestem az tak obeznany w temacie. 
Procek: Intel i5-8600K 3.60GHz 9MB
Grafika: zostawiam taka jaka mialem, czekam ze zmiana na Cyberpunka :p NVIDIA GE Force GTX 1050Ti
Zasilacz: be quiet! Straight Power 11 750W
Ram: DDR4 
Corsair 16GB 3000MHz Vengeance LPX Black CL15 (2x8GB)
Chlodzenie procesora: be quiet! Dark Rock 3
Plyta glowna MSI Z370 GAMING PLUS

Posiadam obudowe SilentiumPC Pax M70 Pure Black V2 (SPC135), z moich wyliczen wychodzi ze wszystko powinno sie w niej zmiescic ale jesli ktos bylby w stanie potwierdzic rowniez bylbym wdzieczny 
Dzieki wielkie za pomoc :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw chcialem zeby posluzyl mi troche dluzej, wlasnie do czasu Cyberpunka od CD Projekt, wtedy tylko bym dolozyl porzadna grafike bez koniecznosci zmieniania wszystkiego. Czy to nie jest za dobry pomysl ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie 550w wystarczy, super flower albo wybrany bequite e11. Gtx 1080 ma 1 wtyczkę 8pin, jeśli się mylę proszę mnie poprawić. Zasilacz ma lepszą sprawność jeśli pracuje na około 40-80% swojej max mocy. Stąd proponuje 550w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...