Skocz do zawartości
SaintInside

co kupić? ASUS VA326H vs. SAMSUNG LC27FG73FQU

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam możliwość zakupu jednego z dwóch wskazanych w temacie monitorów: ASUS VA326H vs. SAMSUNG LC27FG73FQU

ale kompletnie nie potrafię podjąć ostatecznej decyzji, a czas goni. Cena za oba to promocyjne 1299 zł.

W ASUSie fajne jest to, że jest duży ekran, komplet złączy d-sub, dvi oraz HDMI (które faktycznie dość regularnie wykorzystuje), design i obecność "głośniczków"

W SAMSUNGu wydaje się, że lepiej działające OSD i więcej opcji kalibracji ekranu, być może FreeSync (nie wiem czy to coś warte tak naprawdę), możliwość regulowania parametrem brightness przy presecie sRGB czego nie da się zrobić w ASUSie.

Od ekranu do twarzy mam ~75 cm.

Przesiadam się po 10 latach z BenQ FP241VW bo pojawiły się plamy na matrycy i irytujące piszczenie. Sam w sobie spełniał moje oczekiwania w 100%, i dlatego teraz trudno mi dokonać rozsądnego wyboru - gdybym mógł kupiłbym drugi raz.

Mieliście do czynienia z tymi ekranami? Możecie się wypowiedzieć o sensowności zakupu? Na co powinienem zwrócić szczególną uwagę przy wyborze?

 

 

 

 

Edytowane przez SaintInside

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...