Skocz do zawartości
szuwar1

Tania, wyciszona obudowa max. 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie szukam taniej wyciszonej obudowy. Cena 100-200zł im mniej tym lepiej. Dobrze żeby miała minimalistyczny wygląd i nie chciała się rozlecieć czy pogiąć w palcach. Nie mam większych wymagań co do reszty charakterystyki,   myślę o czym takim: https://www.morele.net/obudowa-modecom-oberon-pro-silent-at-oberon-ps-10-000000-0002-1661161/      A może coś innego?

 

Pozdrawiam!

 

Edytowane przez szuwar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSD też jest, ale na sam system. Chodzi o to że muszę kupić obudowę tak czy siak. A przy okazji chcę trochę wyciszyć te moje starocie. Pytałem o obudowę TANIĄ i w miarę możliwości wygłuszoną mam na to ok.150zł, a Ty mi zaraz zaproponujesz zestaw chłodzenia cieczą za 3k ;]

 

 

Edytowane przez szuwar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma cudów. Można wentylatory obudowy wyciszyć 12V - 7V. Można kupić wentylatory pwm ale po co. Obudowy unitek do wyciszenia dysków to bardziej reklama niż opłacalny zakup. Talerzowce ciche to wd red A ciche zasilacze to super flower czy bequite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

Albo kupujesz matę i oklejasz obudowę, którą masz teraz albo kupujesz ten piekarnik, który zaproponowałeś.
Ewentualnie używane Define R3, R4, R5, S, C.

R3/R4/S w normalnym stanie, ale R5 i C to raczej z jakimś defektem

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...