Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szuwar1

Tania, wyciszona obudowa max. 200zł

Polecane posty

Witam!

Tak jak w temacie szukam taniej wyciszonej obudowy. Cena 100-200zł im mniej tym lepiej. Dobrze żeby miała minimalistyczny wygląd i nie chciała się rozlecieć czy pogiąć w palcach. Nie mam większych wymagań co do reszty charakterystyki,   myślę o czym takim: https://www.morele.net/obudowa-modecom-oberon-pro-silent-at-oberon-ps-10-000000-0002-1661161/      A może coś innego?

Pozdrawiam!

Edytowano przez szuwar1

Fortis HE1225 + ew. wiatrak na małych obrotach, ale to się jeszcze zobaczy.GPU też pasyne. Wyciszać ma zasilacz i dwa talerzowce

SSD też jest, ale na sam system. Chodzi o to że muszę kupić obudowę tak czy siak. A przy okazji chcę trochę wyciszyć te moje starocie. Pytałem o obudowę TANIĄ i w miarę możliwości wygłuszoną mam na to ok.150zł, a Ty mi zaraz zaproponujesz zestaw chłodzenia cieczą za 3k ;]

Edytowano przez szuwar1

Nie ma cudów. Można wentylatory obudowy wyciszyć 12V - 7V. Można kupić wentylatory pwm ale po co. Obudowy unitek do wyciszenia dysków to bardziej reklama niż opłacalny zakup. Talerzowce ciche to wd red A ciche zasilacze to super flower czy bequite.

Albo kupujesz matę i oklejasz obudowę, którą masz teraz albo kupujesz ten piekarnik, który zaproponowałeś.
Ewentualnie używane Define R3, R4, R5, S, C.

R3/R4/S w normalnym stanie, ale R5 i C to raczej z jakimś defektem

Edytowano przez Nemayu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.