Skocz do zawartości
KurczaQU

Galaxy Note 2 - reanimacja czy śmietnik?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem Galaxy Note 2. Generalnie jestem z telefonu zadowolony, ostatnimi czasy jednak zaczęły się z nim problemy: Bateria trzyma mi maksymalnie 1 dzień, gdzie przy moim użytkowaniu z reguły wystarczała na 2 dni, mapy Google często zawieszają się i wyrzucają błąd, że aplikacja przestała działać, telefon zaczął "mulić", choć co ciekawe czasem zdarza mu się że działa bez zarzutu, no i kilka razy pojawiło się powiadomienie, że pojawił się raport o błędach Androida. Na swoją baterię patrzyłem i jest z 2013 roku, pomyślałem, że kupie nową, oryginalną (są za 60zł dostępne), tylną klapkę też oryginalną za 30 zł bo w obecnej połamane są dwa zaczepy i telefon będzie śmigał dalej. Niestety martwi mnie to mulenie i te błędy, nie chciałbym dokładać do było nie było 6 letniego telefonu ponad 100zł, a po miesiącu czy dwóch go wyrzucać. Czytałem coś o możliwości wykonania twardego resetu czy zainstalowania ręcznie nowszej wersji Androida (może aktualne aplikacje gryzą się już z moją wersją Androida tj. 4.4.2), a ponieważ o telefonach pojęcie mam małe, potrzeba mi opinii kogoś doświadczonego co dalej zdziałać z moim telefonem, czy i jak próbować go ratować czy lepiej kupić coś nowszego. Jeżeli już miałbym się decydować na coś nowego to myślę, że do ok. 1200 zł mógłbym przeznaczyć na nowy telefon, przy czym zaznaczam, że zależy mi na wielkości wyświetlacza nie mniejszej niż obecna (może być większa). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...