Jump to content
Sign in to follow this  
KurczaQU

Galaxy Note 2 - reanimacja czy śmietnik?

Recommended Posts

Witam, jestem posiadaczem Galaxy Note 2. Generalnie jestem z telefonu zadowolony, ostatnimi czasy jednak zaczęły się z nim problemy: Bateria trzyma mi maksymalnie 1 dzień, gdzie przy moim użytkowaniu z reguły wystarczała na 2 dni, mapy Google często zawieszają się i wyrzucają błąd, że aplikacja przestała działać, telefon zaczął "mulić", choć co ciekawe czasem zdarza mu się że działa bez zarzutu, no i kilka razy pojawiło się powiadomienie, że pojawił się raport o błędach Androida. Na swoją baterię patrzyłem i jest z 2013 roku, pomyślałem, że kupie nową, oryginalną (są za 60zł dostępne), tylną klapkę też oryginalną za 30 zł bo w obecnej połamane są dwa zaczepy i telefon będzie śmigał dalej. Niestety martwi mnie to mulenie i te błędy, nie chciałbym dokładać do było nie było 6 letniego telefonu ponad 100zł, a po miesiącu czy dwóch go wyrzucać. Czytałem coś o możliwości wykonania twardego resetu czy zainstalowania ręcznie nowszej wersji Androida (może aktualne aplikacje gryzą się już z moją wersją Androida tj. 4.4.2), a ponieważ o telefonach pojęcie mam małe, potrzeba mi opinii kogoś doświadczonego co dalej zdziałać z moim telefonem, czy i jak próbować go ratować czy lepiej kupić coś nowszego. Jeżeli już miałbym się decydować na coś nowego to myślę, że do ok. 1200 zł mógłbym przeznaczyć na nowy telefon, przy czym zaznaczam, że zależy mi na wielkości wyświetlacza nie mniejszej niż obecna (może być większa). Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zerknij, czy nie mozesz go wymienić na nowy note i dostać dużej dopłaty za zwrot Note 2 - w końcu to ta sama seria, trzeba spradzić regulamin promocji :) (np. na x-kom albo bezpośrednio samsunga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.