Skocz do zawartości
Amakesh

Dysk zewnętrzny USB - Odmowa dostępu tylko na jednym laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra 3TB. Na dwóch laptopach, na których sprawdzałam działa normalnie, natomiast na moim przy próbie otwarcia czegokolwiek Windows krzyczy, że „Odmowa dostępu”. Próbowałam zmienić właściciela zawartości tego dysku, ale nie pomogło....

Edytowane przez Amakesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz laptop i jaki jest na nim system?

Na tych co sprawdzałeś i działał normalnie, to kiedy sprawdzałeś? Czy sprawdzałeś na tym co działa, po tym, czy przed tym jak miałeś problem u siebie?

Bo to, że coś działa w czasie t1 nie znaczy, że działa w czasie t2.

Edytowane przez barwniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MSI GT73VR  z Windowsem 10 Pro.

Sprawdzałam najpierw na moim(chciałam po prostu coś zgrać a dysk do tej pory działał normalnie) ale wyskoczyło to co w temacie, więc sprawdziłam na dwóch innych laptopach i tam działał normalnie. Podłączyłam ponownie do mojego - odmowa dostępu.

EDIT:

Problem rozwiązany. Jego przyczyną były nie uprawnienia w Windows a program SecureAPlus - dodałam ten dysk do białej listy nośników wymiennych w tym programie i dysk działa jak powinien.Temat można zamknąć.

 

Edytowane przez Amakesh
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...