Skocz do zawartości
nushi

Jaki monitor 144+ hz

Rekomendowane odpowiedzi

Hejko,

poszukuje od dłuższego czasu monitora 144+ hz do karty gtx 1070+ i5 4690k@4,5

gram głównie w pubg, czasem cs i różne wiedzminy itd gdzie tylu fps chyba nie potrzeba( do tej pory mialem gtx 970, więc w aaa bez szaleństw było + monitor eizo 2331) 

myślałem nad monitorem z g-sync i idealny wydawałby się w kwocie do ~1500zł  ACER Predator XB241Hbmipr, ale ciężko z jego dostępnością w Polsce, lub ceny są mocno zawyżone, drugim faworytem byłby  AOC AG251FZ, jednak mimo 240 hz nie posiada g-sync. Budżet to około 1500, ale jestem w stanie dołożyć do 2000, jeśli naprawdę warto. Słyszałem jeszcze trochę dobrego o Asusie VG248QE.

Czy do moich zastosować warto dokładać do gsync, czy lepiej jednak mieć więcej hz, tudzież istnieje może jakiś monitorowy "złoty środek" który polecacie. Miał ktoś może podobny dylemat i zechce podzielić się swoimi opiniami? 

/e czy jednak iść w coś więcej niż fhd?

Z góry dziękuję ;)

 

 

Edytowane przez nushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2018 o 21:57, FxJ napisał:

1070 da radę z 1440p

Zawsze możesz szukać na allegro  PG279Q z outletu po wymianie matrycy.

najtańsze są od 2500, to trochę ponad budżet, a z tych wymienionych co byś proponował? lub jakiś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...