Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
M.Mountain

GTX 1060 3GB czy 6GB do tych gier?

Polecane posty

Z zakupem i tak wstrzymam się do końca sierpnia, ale w przypadku żadnych nowości od Nvidia wybiorę tę kartę :)
Najmocniejsze z gier, w które grać będę to:
Dark Souls 3,  Dishonored 2, Just Cause 3, Deus Ex: Mankind Divided i Hitman ( ale to epizody, które były za free :) )

Nie wiem jak w przyszłości będzie wyglądać sprawa nowych tytułów, ale na granie spędzam tyle czasu, że trochę mi zajmie ukończenie tych gier ;)

Czy patrząc konkretnie na te gry warto doinwestować w 6GB?

Edytowano przez M.Mountain

Sprawa klucz to gry w które będzie grał i w jakiej podziałce.Dark Souls 3,  Dishonored 2, Just Cause 3, Deus Ex: Mankind Divided i Hitman i z tych gier to tylko Hitman może wołać więcej ramu z GPU na najwyższych ustawieniach.Na ustawieniach średnich problem ramu 3 gb nie wysępuje praktycznie choć bywa już blisko limitu vramu.Ale to na dzisiaj.Jak będzie w przyszłości to raczej widoki są takie że 6 gb ram na GPU jednak jest lepszym wyborem.Oczywiście mam na myśli minimum GPU 1060.1050 Ti z 4 gb ramu nie ma startu do 1060 3 gb.Nowe gpu nvidii to wróżenie z fusów jeśli o mnie chodzi ale prawie na pewno na początku będzie drogo a już dzisiaj tanio w segmencie gpu nie jest.

Dnia 6.08.2018 o 22:46, M.Mountain napisał:

Z zakupem i tak wstrzymam się do końca sierpnia, ale w przypadku żadnych nowości od Nvidia wybiorę tę kartę :)
Najmocniejsze z gier, w które grać będę to:
Dark Souls 3,  Dishonored 2, Just Cause 3, Deus Ex: Mankind Divided i Hitman ( ale to epizody, które były za free :) )

Nie wiem jak w przyszłości będzie wyglądać sprawa nowych tytułów, ale na granie spędzam tyle czasu, że trochę mi zajmie ukończenie tych gier ;)

Czy patrząc konkretnie na te gry warto doinwestować w 6GB?

Warto.

Edytowano przez Phill76

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.