Skocz do zawartości
M.Mountain

GTX 1060 3GB czy 6GB do tych gier?

Rekomendowane odpowiedzi

Z zakupem i tak wstrzymam się do końca sierpnia, ale w przypadku żadnych nowości od Nvidia wybiorę tę kartę :)
Najmocniejsze z gier, w które grać będę to:
Dark Souls 3,  Dishonored 2, Just Cause 3, Deus Ex: Mankind Divided i Hitman ( ale to epizody, które były za free :) )

Nie wiem jak w przyszłości będzie wyglądać sprawa nowych tytułów, ale na granie spędzam tyle czasu, że trochę mi zajmie ukończenie tych gier ;)

 

Czy patrząc konkretnie na te gry warto doinwestować w 6GB?

Edytowane przez M.Mountain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa klucz to gry w które będzie grał i w jakiej podziałce.Dark Souls 3,  Dishonored 2, Just Cause 3, Deus Ex: Mankind Divided i Hitman i z tych gier to tylko Hitman może wołać więcej ramu z GPU na najwyższych ustawieniach.Na ustawieniach średnich problem ramu 3 gb nie wysępuje praktycznie choć bywa już blisko limitu vramu.Ale to na dzisiaj.Jak będzie w przyszłości to raczej widoki są takie że 6 gb ram na GPU jednak jest lepszym wyborem.Oczywiście mam na myśli minimum GPU 1060.1050 Ti z 4 gb ramu nie ma startu do 1060 3 gb.Nowe gpu nvidii to wróżenie z fusów jeśli o mnie chodzi ale prawie na pewno na początku będzie drogo a już dzisiaj tanio w segmencie gpu nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2018 o 22:46, M.Mountain napisał:

Z zakupem i tak wstrzymam się do końca sierpnia, ale w przypadku żadnych nowości od Nvidia wybiorę tę kartę :)
Najmocniejsze z gier, w które grać będę to:
Dark Souls 3,  Dishonored 2, Just Cause 3, Deus Ex: Mankind Divided i Hitman ( ale to epizody, które były za free :) )

Nie wiem jak w przyszłości będzie wyglądać sprawa nowych tytułów, ale na granie spędzam tyle czasu, że trochę mi zajmie ukończenie tych gier ;)

 

Czy patrząc konkretnie na te gry warto doinwestować w 6GB?

Warto.

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...