Skocz do zawartości
Janosik303

Kupno używanego telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie dotyczące kupna używanego telefonu. Czy jeżeli telefon został wzięty razem z abonamentem i ja kupuje sam telefon, to co w takim przypadku z gwarancją? Warto kupić taki telefon, który został wzięty w abonamencie czy lepiej szukać telefonu, który został kupiony w zwykłym sklepie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, TSRules napisał:

jeśli w gwarancji są dane kupującego to gwarancje tylko on może zrealizować, tak przynajmniej kiedyś wyczytałem, w przypadku rękojmi może być inaczej

Karta gwarancyjna pewnie wcale podpisana nie jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie kupuj nic co było brane w Plusie lub w T. Tam są raty i jeżeli kupujący nie spłaci sprzętu do końca, to blokują telefon i możesz go do śmietnika wyrzucić albo sądzić się ze sprzedającym.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, goral2099 napisał:

Tylko nie kupuj nic co było brane w Plusie lub w T. Tam są raty i jeżeli kupujący nie spłaci sprzętu do końca, to blokują telefon i możesz go do śmietnika wyrzucić albo sądzić się ze sprzedającym.

To może być problem. Tylko jak mają go zablokować skoro nie będzie w nim karty sim osoby, która brała abonament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...