Skocz do zawartości
Zmajzlik

Wydajny telefon do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Poszukuję telefonu do wyżej wymienionej ceny z możliwością dopłaty(max 200zł więcej). Zależy mi na dobrym aparacie i minimum 6gb pamięci ram - potrzebuję go na minimum 2 lata.. Mój obecny Huawei P9 Lite (wersja 3GB zakupiona w Niemczech - u nas nie była dostępna) już muli strasznie przy korzystaniu z Messengera/Snapchata czy chociażby przeglądania internetu.

Nie potrzebuję gniazda JACK, nie potrzebuję NFC. Na samym początku mówię, że Xiaomi odpada.

Mój nr.1 obecnie to Honor View 10.. Ale zastanawiam się też nad Honorem 10(mimo, że ma 4GB RAM - trochę obawiam się wydajności po 2 latach użytkowania).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 GB Ram spokojnie będą wystarczające w najbliższym czasie. P9 Lite ogólnie nie był zbyt wydajnym urządzeniem, ze względu również na procek. Z nówek do 1500 zł wybór urządzenia z 6 GB ram jest ograniczony, zwłaszcza że nie interesuje Cię Xiaomi (np. Mi Mix 2)

Przychodzi mi do głowy LG G6, bardzo dobre urządzenie, choć juz nie najnowsze, z początku 2017 roku. Te modele mają dobrze zoptymalizowany system, prawie czysty, procek snapdragon 821 w połączeniu z 4 GB ramu świetnie sobie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że bierzesz pod uwagę Meizu, a Xiaomi odpada na starcie. Według mnie to są bardzo podobne marki, ale xiaomi wydaje mi się bardziej dopracowana. Jeśli chcesz mieć jak najlepszy aparat w tym budżecie to Honor bym już odrzucił, który według mnie ma gorszy aparat niż w G6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.08.2018 o 18:57, Zmajzlik napisał:

(mimo, że ma 4GB RAM - trochę obawiam się wydajności po 2 latach użytkowania).

 

4GB RAM przy procesorze oferowanym przez Honora view 10 zdecydowanie pozwala się nie martwić płynnością działania przez najbliższe 2 lata, choć w tym budżecie (uwzględniając dołożenie 200 zł) możesz mieć problem z jego znalezieniem, ale z tej samej stajni masz Huawei Mate 10 Lite, bardzo zbliżony model z nieco słabszą baterią za to kosztujący niecałe 1500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2018 o 21:22, hamisz napisał:

 

4GB RAM przy procesorze oferowanym przez Honora view 10 zdecydowanie pozwala się nie martwić płynnością działania przez najbliższe 2 lata, choć w tym budżecie (uwzględniając dołożenie 200 zł) możesz mieć problem z jego znalezieniem, ale z tej samej stajni masz Huawei Mate 10 Lite, bardzo zbliżony model z nieco słabszą baterią za to kosztujący niecałe 1500 zł.

Teraz premiera Mate 20 Lite.. Nowszy sprzęt więc teoretycznie też lepszy? Kwestia dołożenia 100zł obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...