Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
desolace

[Mysz] Celownik zbacza z linii/brak precyzji

Polecane posty

Cześć, mam dziwny problem który zauważyłem w sumie przez przypadek. W grach kiedy ruszam myszką w linii poziomej lub pionowej to celownik nie przemieszcza się w prostej linii tylko co jakiś czas odbija na boki albo robi slalom. Nagrałem krótki filmik z gry gdzie problem występuje: 

https://www.youtube.com/watch?v=C6T71CDekrI

O dziwo na pulpicie, w przeglądarce czy jak włączę paint i maluję/podążam za liniami to jest to dużo bardziej precyzyjne, wiadomo jestem tylko człowiekiem więc ciężko zawsze robić idealnie. Ale w windowsie jest to raczej normalne a po włączeniu gry jest jak widać.

Windows 8.1, ustawienia w windowsie mam takie jak wszędzie polecają czyli czułość myszy po środku 6/12 a akceleracja wyłączona. Mysz to A4tech X-748K, używam do niej X7 Oscar Editor aby ustawiać sobie DPI na 800. Sterowników z tego co widziałem nie ma bo jest to mysz plug and play ale nie wiem czy to prawda bo gdzieś czytałem że ciężko się dokopać do sterowników i nie zawsze działają i są chińskie znaczki.

Napisałem też do supportu gry z podłączonym filmikiem, odpisali że to coś od strony myszki, akceleracja, kompensacja i DPI albo jakość sensora i ustawienia czułości.

Fajnie jakby ktoś wiedział co to może być i czy da się ewentualnie coś z tym pokombinować, dzięki z góry.

Edytowano przez desolace

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.