Skocz do zawartości
desolace

[Mysz] Celownik zbacza z linii/brak precyzji

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam dziwny problem który zauważyłem w sumie przez przypadek. W grach kiedy ruszam myszką w linii poziomej lub pionowej to celownik nie przemieszcza się w prostej linii tylko co jakiś czas odbija na boki albo robi slalom. Nagrałem krótki filmik z gry gdzie problem występuje: 

https://www.youtube.com/watch?v=C6T71CDekrI

O dziwo na pulpicie, w przeglądarce czy jak włączę paint i maluję/podążam za liniami to jest to dużo bardziej precyzyjne, wiadomo jestem tylko człowiekiem więc ciężko zawsze robić idealnie. Ale w windowsie jest to raczej normalne a po włączeniu gry jest jak widać.

Windows 8.1, ustawienia w windowsie mam takie jak wszędzie polecają czyli czułość myszy po środku 6/12 a akceleracja wyłączona. Mysz to A4tech X-748K, używam do niej X7 Oscar Editor aby ustawiać sobie DPI na 800. Sterowników z tego co widziałem nie ma bo jest to mysz plug and play ale nie wiem czy to prawda bo gdzieś czytałem że ciężko się dokopać do sterowników i nie zawsze działają i są chińskie znaczki.

Napisałem też do supportu gry z podłączonym filmikiem, odpisali że to coś od strony myszki, akceleracja, kompensacja i DPI albo jakość sensora i ustawienia czułości.

Fajnie jakby ktoś wiedział co to może być i czy da się ewentualnie coś z tym pokombinować, dzięki z góry.

Edytowane przez desolace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...