Skocz do zawartości
tomekwsrod

PC do grania

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Do pracy używam sprzętu z 2013 roku, który mimo że nadal jest bardzo mocny, to do gier się nie nadaje. MacOS, słaba karta graficzna, klawiatura i mysz słabe w grach, w których liczy się feedback, precyzja i szybkość. 

Moje ulubione gry to Starcarft 2 i TombRaider (wkrótce nowa część).

Chciałbym kupić komputer do gier. Tylko i wyłącznie.

Śledzę forum i nowości na purePC. Stąd pytanie, czy czekać z budowaniem zestawu, aż nowości sprzętowe wejdą na rynek, a może składać teraz? Mam odpowiedni budżet, nie chcę oszczędzać każdego grosza, ale też nie chcę niepotrzebnie przepłacić.

Chciałbym, aby taki komputer płynnie pociągnął wyżej wymienione tytuły na maks detalach i w 60 fps. Zasugerować się którymś zestawem na purePC, czy warto zaczekać (nie mam z tym problemu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, TheStachu12 said:

Co ma być jeszcze oprócz komputera w zestawie?

Sam komputer? Monitor? Klawiatura,myszka? Jakieś peryferia?

Monitor, klawiaturę i mysz, z tych rzeczy wiem co chcę, zastanawiam się nad samym PC.

 

@sdfl i @B@nita ok, w takim przypadku zaczekam. Dzięki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tomekwsrod napisał:

3840 x 2160 to natywna rozdzielczość monitora. Więc w takiej lub niższej. 

Jak monitor 4K, to radzę czekać. Dziś musiał byś kupić dla 60fps w max detalach absolutny TOP dla Tomb Ridera, który jest wymagająca grą. Dziś, aby nie zobaczyć spadków poniżej 60fps w 4k detale full, to trzeba płyty x299 z min i7 8/16 40linii PCIe CPU do tego GTX 1080Ti SLI. Tylko takie coś daję gwarancję dla każdej gry zawsze powyżej 60fps.

Z nową generacją CPU i GPU, jest szansa złożenia dla 4K czegoś takiego na 8/16 Z390 z pojedynczą GTX 1180Ti.

Posiadanie monitora 4K i granie na nim w niższej rozdzielczości nie ma sensu, jakość obrazu straci bardzo.

 

Edytowane przez barwniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...