Skocz do zawartości
Sam Ficher

Jaki kupić zasilacz modularny o mocy do 750W...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w tytule szukam zasilacza modularnego o mocy do 750W, bo mój Corsair RM Series 750W Modular 80Plus GOLD chyba poleci na reklamację, ponieważ komputer mi się resetuje w losowych momentach średnio raz dziennie, żadnych blue screenów nie wywala w folderze Minidump nic świeżego nie ma, sprawdzałem programem Blue Screen View, system przeskanowany pod kątem wirusów - nic nie ma. Jest póki co na szczęście na gwarancji w Morele.net do czerwca 2019r. Raczej jak od nich wróci z reklamacji to i tak go potem opylę, ewentualnie wyląduje w starym kompie.

Edytowane przez Sam Ficher
mała literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria RM to generalnie jedna z lepszych od corsaira, więc może jakaś wadliwa sztuka ci się trafiła. Jak wróci z gwarancji albo dostaniesz nowy to go zostaw, nie ma sensu zmieniać. Ja mam bequiet straight power 680W od 2011 roku do dzis, juz po gwarancji ale wciąz stabilny jak skała. A jeżeli juz koniecznie chcesz kupić to be quiet i seasonic są chwalone.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomason13 napisał:

Seria RM to generalnie jedna z lepszych od corsaira, więc może jakaś wadliwa sztuka ci się trafiła. Jak wróci z gwarancji albo dostaniesz nowy to go zostaw, nie ma sensu zmieniać. Ja mam bequiet straight power 680W od 2011 roku do dzis, juz po gwarancji ale wciąz stabilny jak skała. A jeżeli juz koniecznie chcesz kupić to be quiet i seasonic są chwalone.

No właśnie sam jestem zdziwiony, Corsair zawsze zachwalany, szczęście tyle, że jeszcze na gwarancji się to stało, chociaż 100% pewności że to zasilacz to nie mam. Niepodoba mi się stan dysku systemowego SSD Crucial CT256 MX100 (pokazuje 94%) w programie CrystalDiskInfo , myślicie, że to może mieć jakiś wpływ na te częste resety kompa?

Crucial CT256MX.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...