Skocz do zawartości
Sam Ficher

Jaki kupić zasilacz modularny o mocy do 750W...

Polecane posty

Witam, jak w tytule szukam zasilacza modularnego o mocy do 750W, bo mój Corsair RM Series 750W Modular 80Plus GOLD chyba poleci na reklamację, ponieważ komputer mi się resetuje w losowych momentach średnio raz dziennie, żadnych blue screenów nie wywala w folderze Minidump nic świeżego nie ma, sprawdzałem programem Blue Screen View, system przeskanowany pod kątem wirusów - nic nie ma. Jest póki co na szczęście na gwarancji w Morele.net do czerwca 2019r. Raczej jak od nich wróci z reklamacji to i tak go potem opylę, ewentualnie wyląduje w starym kompie.

Edytowano przez Sam Ficher
mała literówka

Seria RM to generalnie jedna z lepszych od corsaira, więc może jakaś wadliwa sztuka ci się trafiła. Jak wróci z gwarancji albo dostaniesz nowy to go zostaw, nie ma sensu zmieniać. Ja mam bequiet straight power 680W od 2011 roku do dzis, juz po gwarancji ale wciąz stabilny jak skała. A jeżeli juz koniecznie chcesz kupić to be quiet i seasonic są chwalone.

Edytowano przez Tomason13

3 godziny temu, Tomason13 napisał:

Seria RM to generalnie jedna z lepszych od corsaira, więc może jakaś wadliwa sztuka ci się trafiła. Jak wróci z gwarancji albo dostaniesz nowy to go zostaw, nie ma sensu zmieniać. Ja mam bequiet straight power 680W od 2011 roku do dzis, juz po gwarancji ale wciąz stabilny jak skała. A jeżeli juz koniecznie chcesz kupić to be quiet i seasonic są chwalone.

No właśnie sam jestem zdziwiony, Corsair zawsze zachwalany, szczęście tyle, że jeszcze na gwarancji się to stało, chociaż 100% pewności że to zasilacz to nie mam. Niepodoba mi się stan dysku systemowego SSD Crucial CT256 MX100 (pokazuje 94%) w programie CrystalDiskInfo , myślicie, że to może mieć jakiś wpływ na te częste resety kompa?

Crucial CT256MX.jpg

W zasadzie seria RM to b. dobre PSU, po RMA bym zostawił, jak chcesz zmienić to to tak jak chłopaki sugerują Seasonic Focus Plus

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.