Skocz do zawartości
player_sct

Laptop - gry/foto/video - 5-6k zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Od jakiegoś czasu myślę już o zmianie mojego wysłużonego Asusa N550jk - sprzęt naprawdę świetny z super matrycą ale zaczyna robić się już lekko leciwy. A więc stosując szablon z podczepionego tematu:

1. komputer dla mnie, zakup na osobę prywatną

2. Tak, aczkolwiek jak będzie bez to tragedii nie będzie

3.15,6

4.SSD - ewentualnie SSD+HDD

5a. 5-6 tyś brutto, tylko nowy

5b. Ok 4 lat

5c. w czasie ok miesiąca

6. najważniejsza jest wydajność i jakość matrycy

7. FHD, jak najlepsze odwzorowywanie kolorów

8. 95% dom, raz na jakiś czas go z soba zabiorę na działkę

9. Nie musi byc super hiper - ma być w miare komfortowe granie w FHD w grach takich jak Wiedzmin3, Wolfenstein, Battlefield

10. obróbka foto i video - Adobe Lightroom/Photoshop/Premiere/AfterEffect

11. miło by było aby było już USB-C, podświetlana klawiatura, procesor core i7 8 generacji


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na monitor nie mam już nawet pół cm miejsca. Matryca FHD mi wystarczy, ale warunkiem jest to że musi być i7 8gen i grafa 1060 albo 1060 maxq. Widziałem gdzieś reckę MSI GP63 gdzie autor pisał że matryca w tym modelu ma 100% pokrycie SRGB pytanie jak ogólnie sprawdzają się MSI pod względem chłodzenia, klawiatury, konstrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż problem z biurkiem jest taki że nie ma szans aby zmieścić moniaka nawet na uchwycie. Moje biurko w tym momencie wyglada tak:

JR9ITUq.jpg

I gdybym próbował wstawić tam coś jeszcze, nawet na uchwycie to żona mnie z chaty wyrzuci :)

Ten GE63 wygląda rozsądnie ale widzę że swój budżet będę musiał podnieść do 7k :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...