Skocz do zawartości
Masai24

Problem z MSI R9 280X 3GB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od 5 dni mam problem ze swoim dziadkiem. Polega on na tym że wcześniej wszystko działało normalnie i na następny dzien odpalam kompa i tu taki zonk monitor wyswietla brak sygnału, wiec posprawdzałem na początek wszystko i było ok no to dobra przekładam karte na dolny slot włączam i działa normalnie więc myślałem ze może slot mi padł i znów przekładam na ten co wcześniej i normalnie działało 2 dni i po dwóch dniach monitor zaczął gasnąć jakoś po 3-4 minutach od włączenia i po restarcie znowu normalnie sie włączało ale po upływie 3-4 minut to samo mianowicie brak sygnału. Znowu przełożyłem kartę na dolny slot i działało. Dałem ją dla kolegi na test i u niego też ponoć wywalało że monitor brak sygnału. Teraz jest znowu u mnie i działa przynajmniej jak do tej pory.

Co to może być za problem? Pada karta?

Monitor łączony kablem hdmi ale sprawdzałem też dvi.

Płyta to z370 rog strix f

Zasilacz Corsair vs550w

 

Edytowane przez Masai24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada karta. Przerabiałem to ze 3 razy. Raz z jakimś GeForce, 2 razy z Radeonami (HD 7770 i HD 7850). U mnie w obu przypadkach (Radeon) pomogło pieczenie w piekarniku :) HD 7770 po pieczeniu działał jeszcze jakieś 8 miesięcy, HD 7850 działa do dzisiaj (w komputerze moich dzieci) już od ponad roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...