Skocz do zawartości
karaś1990

Canon Selphy CP1000 + sprzęt usg na windows xp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewny problem, z którym na razie nie wiem jak sobie poradzić. Mam znajomego(lekarz) ze sprzętem usg na windows xp sp 2.0. Padła drukarka starej daty termosublimacyjna, która drukowała na papierze foto. Niestety nie ma zbytnio sprzętu, który miałby sterowniki pod xp z sp 2.0. Próbowałem zmusić do pracy canona selphy cp 1000 ale niestety nawet pomoc techniczna canona odpowiedziała, że nie ma szans na to. Teraz zacząłem myśleć nad jakimś obejściem problemu. Komputer-usg ma porty usb i ethernet. W gabinecie jest jeszcze laptop z windows 7. Ktoś wie może czy idzie to jakoś obejść? Nie wiem, może jakiś wspólny udział sieciowy i druk z laptopa z podłączoną canon selphy? Wiem, że w oprogramowaniu medycznym na tym usg da się ustawić jakoś folder gdzie jest zrzucany plik ze zdjęciem, da się nawet ustawić nagrywanie na płytce. Muszę to jakoś ustawić, żeby druk odbywał się automatycznie. Myślałem nad zgrywaniem foto na pendrive, następnie pendrive do laptopa i druk ale znajomy mówi, że chciałby to bardziej automatycznie ustawić. Przychodzi komuś cokolwiek do głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...