Skocz do zawartości
dzbaniprostak

Tani, energooszczędny full HD 23,8'' max 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam budżetowego monitora jako drugiego (głównego). Aktualnie posiadam Philips 240V5QDAB i w sumie jest spoko, jednak brakuje mi w nim drugiego wejścia HDMI. Dosyć często potrzebuję podpiąć laptopa i wtedy muszę żonglować kablami.

Monitor musi mieć jak najmniejsze zużycie energii, uchwyt VESA. Wykorzystanie monitora standardowe czyli przeglądanie internetu, gry, filmy czasem i im mniejsze zużycie prądu tym lepiej. Ważne dla mnie jest to, żeby wielkość była taka sama z racji tego, że docelowo będą te monitory wisiały na uchwytach.

W tym budżecie w oko wpadł mi Philips 243V7QDSB/00, ale niestety ma tylko jedno HDMI. Coś lepszego w tej cenie uda się znaleźć? A może warto zakręcić się za jakimiś konkretnym używanym modelem, tylko jakie spełnią te warunki?

Edytowane przez dzbaniprostak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo monitorów spełniających Twoje oczekiwania - np IIYama ProLite X2481HS-B1 z matrycą VA, przyzwoitym 75 Hz, które przyda się w grach standardem VESA  czy Philips 246E9QDSB z bardzo niskim poborem mocy (12,5W), matryca IPS i filtrem światła niebieskiego również z VESA. Oba w Twoim budżecie, tylko oba mają właśnie jedynie 1 hdmi, ten warunek(?) mocno komplikuje poszukiwania.

Edytowane przez hamisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...