Skocz do zawartości
krejs1

karta graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gdy gram w forza horizon 3 w losowych momentach gry pokazuje się niebieski ekran i kodem błędu System Thread Exception Not Handled o co chodzi z tym kodem bo gram sobie a gra mi się wyłączy i pokazuje się ten błąd. Z jakiego powodu on się pokazuje. Ps: gram w forza horizon 3 na ustawieniach wysokich.

mój pc

cpu: i3-8100

ram: Goodram 16GB 2400mhz

płyta główna: Gigabyte z370p d3

Gpu: palit gtx 1050ti 4GB

zasilacz: BeQuiet Pure Power 10 400w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winowajcą może być sterownik ekranu Nvidii.Ale czy tylko?Miałem podobny przypadek jakieś trzy miesiąc temu.Zmiany rozdzielczości monitora i komunikaty w stylu ..Sterownik ekranu odzyskał sprawność...A w trakcie gry crash systemu w kolorze blue.U mnie winowajcą był ASRock OC Tuner.Po odinstalowaniu problem  naprawiony.Mam AMD FX 8320 95 wat i GTX 1050 2 GB G1.Win 7.Na Win 10 nie znam się :-)

 

Edit.Przegapiłem ważne info.Mój problem zaczął się po aktualizacji sterów do GPU.Grałem 7 miesięcy na starych pewnych sterownikach.Po wgraniu nowego 24.21.13.9836 wystąpił opisany u mnie błąd

Edytowane przez Kronan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.Nie podkręcałem karty.Temp GPU zdecydowanie w normie.Tak na serio to nie pamiętam żeby wiatraki pracowały w ogóle przez ten rok co mam tę kartę.Limit ustawiony na 60 stopni.A karta mało kiedy sięga do 55-56 stopni w takim Dzikim Gonie.Gram na ustawieniach gry bez HW.W pierwszym Warharmmerze to samo.Z przodu obudowy 140 wentylator skręcony na 1000 obrotów.Temp GPU w idylle 36 stopni.Nie.GPU zdrowe jak rydz :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...